Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #721 ZÁTAH NA GROWSHOPY

#721 ZÁTAH NA GROWSHOPY

Posted: Prosinec 3rd, 2013 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 10 komentářů »

Jakub ze Samotářů by musel v roce 2013 uznat, že hulení už má v Čechách tradici jako kráva. S tim člověk může nesouhlasit, může proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co se s tim dá dělat. V posledních týdnech se ale ukázalo, že plukovník Jakub Frydrych si myslí, že s tim jde dělat i něco jinýho.

Takže nechal zavřít pár desítek growshopů, což jsou krámy, kde se prodávaj všelijaký potřebnosti k pěstování nejrůznějších rostlin. Nemá smysl si něco nalhávat: hydroponicky jde sice pěstovat i rajčata, většina zákazníků ale chodí do growshopů kvůli pěstování konopí. Ty vole, i kdyby se ale ty verky a cajky nakoupený v growshopech pašovaly do Afghánistánu kvůli zvýšení výnosnosti tamních makovejch polí, je do toho panu Frydrychovi úplný hovno.

Samozřejmě nejsou všichni majitelé growshopů matky Terezy, samozřejmě se mezi nima vyskytujou i všelijaký mameluci. Když si někdo otevře growshop a vzadu v kumbálu vrazí deset kytek do skříně, tak už to teda musí bejt hodně vyčazenej pohodář a u soudu mu pomáhej Pámbu. Já jsem ale náramně zvědavej, jak dopadnou trestní oznámení na ty lidi, kterejm flojdi zabavili jenom hnojiva a substráty. Každej soudce, kterej nemá v hlavě úplně nasráno, to musí shodit ze stolu, takže nejzásadnějším výsledkem celý akce pana Frydrycha bude pár desítek osob nasranejch, že jim zničili legální podnikání, tedy pár desítek osob, co si na vlastní kůži vyzkoušeli, že čacká česká policie tady neni proto, aby pomáhala a chránila, ale proto, aby buzerovala, zastrašovala a byla k smíchu.

Frydrychu, Frydrychu, já ti vlastně trochu rozumim. Vono je tak nějak pohodlnější udělat zátah na growshopy než na ty dýloše chemek, co jich je neustále plnej Tylák, protože growshop na rozdíl od dýloše nemá nožičky, takže neuteče. Ale stejně si myslim, že to celý nějak souvisí s projektem lékařskýho konopí, že se prostě ukázalo, že stát chce sice nabídnou trávu lidem s roztroušenou sklerózou a podobnýma radostma, ale že jaksi nemá z čeho a v čem to vypěstovat. A aktivní Frydrych se na nějaký poradě přihlásil, že všechno potřebný vobstará. Ty vole, Frydrychu, huliči jsou většinou mírumilovný a laskavý lidi, kdyby sis řek nějak slušně, tak ti každej, kdo pěstuje, jednu kytku na potřebný chudáky dá, ty bys dostal pochvalu před nastoupenou jednotkou a nebyl bys k smíchu půlce tohohle národa.

«
»