Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #299 KDYŽ JE MOC (POTENCIÁLNĚ) DOBRÝCH AKCÍ V JEDEN DEN

#299 KDYŽ JE MOC (POTENCIÁLNĚ) DOBRÝCH AKCÍ V JEDEN DEN

Posted: Únor 3rd, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | No Comments »

Sama dobře vím, že při plánování akce nebo tzv. eventu je datum konání naprosto esenciální. A že i když se chcete a třeba i můžete přetrhnout, né vždycky to vyjde. Taky jsem si vědoma nekonečných nářků na téma „V Praze se vůbec, ale vůbec nic neděje“, ale všichni víme, že když už se něco děje, děje se to v jeden den, ale při +- spravedlivém rozložení lidí, co si chtěj vyrazit ven, to je, přinejlepším, skoro všude poloprázdný.

Stačí drobnost – plánujete festival rok dopředu a nedojde vám, že zrovna budou Velikonoce a že možná někdo bude chtít nebo bude donucen jet za babičkou do Horních Bukviček u Kouřimě. Báj voko naplánujete oslavu narozenin na sobotu za 5 tejdnů, lidi už jsou pozvaný a potvrzený a pak, jako blesk z čistého facebooku, se začne internetem šířit zpráva, že od tamtý soboty za 4 tejdny v Praze exkluzívně vystoupí „The Kapela“ na kterou chce jít za a) polovina vaší oslavy a za b) vy, ale nejdete nikam, kvůli druhé polovině oslavy, která jde na vaší oslavu (taktéž +-).

Vůbec nejdebilnějš to dopadá, když se rozhodnete toho stihnout co nejvíc, alespoň na chvíli. A tady bych chtěla poděkovat a připomenout prosinec 2011, tuším že to byl čtvrtek, kdy jsem s Ver. Fra. obešla 4 vernisáže (jednu dvakrát), otevíračku prodejního festivalu a obchodu, módní přehlídku kdesi u někoho ve sklepě a procházku zmrzlou prahu v botách na podpatku, to vše po různých částech Prahy a na každém checkpointu jsme si hlídali čas, protože jsme nikde nemohli zůstat déle než 5-10minut.

Takže takhle to taky nejde, zvlášť když se pak ukáže, že většina zastávek tohodle putování za zábavou zábavná nebyla.

Tuhle sobotu se chystá podobný maraton. Attila + další přátelé a kamarádi mají narozeniny, bude Cinema Royale, mám lístky do divadla, LAMB maj koncert ve Vltavský, TP má rozlučku před cestou někam do jihoamerické prdele, dále je nominační večer Českého lva atp., atd., a etc. a JÁ?

Jedu na hory…

«
»