Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #230 BYDLENÍ U MAMINEK V POZDNÍM VĚKU

#230 BYDLENÍ U MAMINEK V POZDNÍM VĚKU

Posted: Říjen 25th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 101 Comments »

Tento hejt jsem měla v plánu ještě před tím, než se na internetu konečně objevil geniální pořad Mama, ožeň ma!/Mami, ožeň mě!. Nepřekonatelné dílo jde dnes, bohužel, do finále a já bych proto tímto ráda vzdala poctu důležitému tématu, který tato doku-reality show odhaluje v plné a nehorázné rovině.

Kluci, co se neuměj včas odstěhovat od rodičů mě děsej. Ne, že mi pak budete do komentářů nadávat, kde jsem nechala holky, jo, to je asi taky hrozný, ale vzhledem k tomu, že já sama jsem holka, víc asi prožívám neschopné muže než neschopné holky, nebýt toho, že snad žádné z mých kamrádek se tento problém netýká.

Přechod k samostatnosti je věc individuální. Odcházet v 16ti z domu proto může a nemusí dobrej nápad. Odcházet z domu po třicítce je ale pro mě u normálních zdravých jedinců nemyslitelné. Je super, mít v případě nouze nebo nevim čeho, místo, kam jít a je super mít maminku, která se o vás stará, když přijdete na oběd. Ale ve zbytku života / reality je přece normální si tak nějak sám prát, sám vařit, sám uklízet, umět se sám rozhodnout a eventuálně si teda sám najít holku, ne? Potkala jsem pár nesamostatných kluků a přišlo mi to strašný. Oproti tomu, co je k vidění ve zmíněném Mama, ožeň ma! to samozřejmě všichni byli báječní mladí muži, o které by se půlka ČR mohla poprat. Ale je mi jasné, že ve skutečnosti, to chodí přesně tak, jako v tomto pořadu a že o je chyba především těch matek.

Nevím, jestli jste někdy M,OM! viděli. Pokud ano, tak vám nemusim nic vysvětlovat a pokud ne, tak všeho nechte a jděte na www.mamaozenma.sk a podívejte se do očí pravdě o československých mámách, synech a vdavekchtivých hloupých šeredách. Dost dlouho to byla sranda, respektive ona to furt sranda je, protože je to dobře sestřihané a má to skvěle napsaný i odmluvený komentář. Někde kolem 5. dílu už to ale přestává, alespoň pro mě, být čistá sranda a začíná to bejt strašidelný a smutný. Něco jako když čtete deník Ivety Bartošový – taky to v jeden určitej moment prostě přestane bejt humor!

Já vím, že je to dneska asi trochu zmatenej hejt. Ale magický účinek sledování té nejzábavnější reality show, pro jejichž účastníky (až na jednu výjímku) nenacházím jiných slov než kokot, kunda, blázen, masovej vrah, Oidipova máma, creepy MILF, debil, alkoholik, chudák, chudinka, trapáci, pinda, ezoterička a spol. mi zamotal hlavu a nedokážu ze sebe dostat nic lepšího.

Můj syn má prostě smůlu na holky, nevim prečo.

Můj syn pracuje v noci a já se tu sama nudím.

Můj syn by se víc hodil do starého světa, holky asi dneska nechtěj nikoho, kdo je nebude mlátit a nechodí chlastat.

Můj syn by si asi na tohle její vaření nezvyknul.

«
»