Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #349 PODAVAČE PAPÍROVÝCH UBROUSKŮ

#349 PODAVAČE PAPÍROVÝCH UBROUSKŮ

Posted: Duben 16th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | No Comments »

Že je nanejvýš vhodné si po použití WC umýt obě ruce, jsme tu už jednou probírali. Bohulibé a zdraví prospěšné umývání rukou mimo domov se ale v samotném závěru často obrací proti čistotnému člověku jako takovému a místo sušení rukou se dá tak max. skřípat zubama.

Napřed malé shrnutí možností na poli osušování. Klasickej ručník – ani omylem, nebrat, do mokrýho a bůhví kým používanýho hadru se moje ruce teda balit nebudou. Fukárek – ne, promiňte ale já nemám zrovna teď jednu věčnost na to, abych jí prostála pod prakticky nefoukajícím větráčkem, to čekání mě drtí. „Textilní“ ručník co se vytáhne ručně, ale zpátky se natáhne automaticky – upřímně řečeno na frekventovanějších toaletách je to úplně same story jako s kterýmkoliv jiným ručníkem. Bezdotykový rychlosušák – tak to je samozřejmě frajeřina, ale je to u nás jinde než v IKEA? Funkční podavač jednorázových kvalitních ubrousků – skvělé, děkuji, byla to příjemná a nijak závadná spolupráce. Nefunkční podavač jednorázových kvalitních ubrousků – obvzlášť miluju ten typ, co se jmenuje SMART ONE, takže si pak vůbec nepřipadáte jako RETARD ONE, když se  v tom malém kolečku přetrhne jeden kus, který zatarasí celý utěrákový obsah a vy se to z toho snažíte vydolovat špičkou nehtu a uvažujete, proč do téhle kavárny sebou vlastně už dávno nenosíte pinzetu.

No. A pak tu je možnost nejrozšířenější a tou je nefunkční podavač jednorázových nekvalitních ubrousků. Můžu vám úplně přesně říct, jak to tak tradičně probíhá, když s nima pokoušim štěstí. Napřed vytáhnu jeden ubrousek. Ta zelená sračka se mi nalepí na prsty, ale o suchých rukou nemůže být ani řeč. Pak naráz vytáhnu další dva, pomocí kterých odstranim ty zelený žmolky recyklovanýho papíru (přijde mi vlastně směšný, říkat tomu papír…). Fajn, tak si jich teď vytáhnu tak 4 kusy, řikám si, z toho už kouká normální posušení. Ale z těhle předpotopních zásobníků přeci nevyndáš potřebný počet kousků ubrousků, ty hloupá Achjo Bitch. Tady vyndáš buď jeden nebo všechny. Takže mi v ruce zůstane polovina (cca. sto kusů, hrubym odhadem) zelených složených kapesníků a ten zbytek nemám kam položit, tak ho tam tak debilně držim v ruce, zatímco na mě ostatní ženy vrhají pohledy jako „no a kvůli takovejm jako ty se pak nemám do čeho utřít, krávo“.

Přes toto všechno je proto většinou & bohužel nejlepším řešením ruce oklepat a čekat až uschnou přirozeně. Ale ideální a příjemné to teda rozhodně není. Achjo.

«
»