Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #192 TYKÁNÍ VE SKATESHOPECH

#192 TYKÁNÍ VE SKATESHOPECH

Posted: Srpen 31st, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 37 komentářů »

„Miluju nakupování ve skateshopech, fakt mě baví ta neformální atmosféra, lidi ti rovnou řeknou ahooj a je to v pohodě“ ehmmmm, počkej, NE. Není.

Jestli je na skateshopech něco co mě sere, je to právě ta pohodičková atmosféra, hip hop in the air a to, že mi cizí tajpek v kšiltovce říká ahoj. Jasně, už mi není 14 a už nepotřebuju DC boty, nepotřebuju Dakine baťůžek a dokonce i komodity jako mikina od Elementu či Rip Curl žabky mě nechávají klidnou, nekupuju si časopis Board a už ani nechodím balit kluky na Mystic Sk8 Cup a na Stalina (protože už nechci klukům se skejtem dávat cigára…), takže já už se do těch skateshopů moc nedívám, ale kvůli tý overheard větě v úvodu jsem si na to zase musela vzpomenout, achjo.

Nepsané, ale striktní pravidlo tykej, které vládne v každym slušnym skateshopu je otřesný. Já ty lidi sakra neznám, kdybych si s nima hodila kvalitní small talk nad nákupem VANS klíčenky tak neřeknu, to si klidně můžeme hodit čeky na věky, ale říkat mě Čus, sotva vejdu do dveří je trochu zvláštní. Ale tak dobře, chtěj působit kamarádsky, ale to se trochu mlátí s mým odvěkým podezřením, že ve sk8shopech zaměstnávaj jenom arogantní kluky a protivný holky. Takže to není vyčazený a povzbuzující Ahój, ale je to ahoj s pocitem co chceš vole, nevotravuj, víc jak na půl pusy ti to neřeknu, protože zákazník není můj pán. Nedejbóže když těmhle pánům a dámám řeknete Dobrý den. Nekonečně opovržení a výsměch nad vaší formálností je zaručen, pokud ne, vrátíme vám vaše peníze.

Čágo bélo šílenci!

«
»