Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #162 MALÝ PRINC

#162 MALÝ PRINC

Posted: Červenec 20th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 78 Comments »

Je čtvrtek, 20. července 2011 a já vás vítám u dalšího příspěvku na serveru 1000 věcí, co mě serou. Dnes si vogrilujeme další všemi oblíbené dílo, kterému jsem (stejně jako Pánovi prstenů) vždy dokázala odolat a věřte, nevěřte – ani mi to nedalo moc práce!

Malej princ je emo příručka pro dospělé a chytré děti, který se, podle mě, přikládá nesmyslně větší význam, než jakej skutečně zasluhuje. MP jsem četla, viděla jsem dokonce i divadelní představení (jojo, vím že true fans zastávaj teorii, že tohle prostě divadelně ztvárnit NEJDE) a teda to se na mě nezlobte, ale jestli je toto jeden z nejvýznamnějších počinů vůbec, tak Červená karkulka a Čtyřlístek taky a to jsem navíc přesvědčená, že Čtyřlístek mi dal víc než celej Malej princ i s beránkem, růží a pijanem.

Laskavá, moudrá, průzračná, smutná kniha o osamělém človíčkovi, který má nicméně veliké a chápající srdíčko… Jasně. Tovítežejo. Až teda na to, že já tam tu moudrost a životní poučení, narozdíl snad od všech ostatních, prostě zaboha nemohla najít. A ještě navíc mě to nudilo. Ale furt prostě budu potkávat lidi, který si v princátku listujou každej večer před usnutím a budou o tom vyprávět v kavárně a připadat si ušlechtile. 100% ACHJO.

Zkrátka a dobře: Malej princ zaujímá na mém seznamu Otravných knihy (a jejich otravných čtenářů) tzv. místo nahoře.

 

Nenene nenené. Já uznávám jedině prince od Sandry Leopardový, Prince a prince Harryho.

«
»