Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #134 MŮJ KRÁSNÝ BRATR

#134 MŮJ KRÁSNÝ BRATR

Posted: Červen 8th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 7 Comments »

Tak já to s tím vyřizováním účtů (v souvislosti s odstěhováním se z dočasného bydlení do nedočasného a vlastního) vzala vážně. Ale ujišťuju vás, že dnešní téma mě sere už dlouho, bez ohledu na to, kde zrovna pobývám.

Mám spoustu sourozenců, nikdo z nás se psychicky ani fyzicky výrazně neodchyluje do nějakých záporných extrémů, ale nevím proč, si půl Prahy usmyslelo, že můj bratr je nejhezčí fešák široko daleko. Jo, neřikám, ošklivej fakt neni a mám ho ráda, ale už mě začíná obtěžovat, že kamkoli přijdu tam se dozvím „že ten můj brácha je fakt nádhernej“ nebo dokonce „já nejsem teplej, ale… na tvýho bratra já se musím dívat prostě, je mi to trapný„. Nejlepší je, když přijdu někam do hospody a tam jsem buď uvedena nebo spíše proslavená jako „sestra toho M.“. Ve stínu fyzické atraktivity mého mladšího (…) bratra žiju už několik let a už mě to nebaví, protože většina lidí, co tohleto dělá nějak zapomene dodat, že já jsem samozřejmě také velice aktraktivní a protože poslouchat tohleto ve větším než malém množství situací se rychle omrzí. Achjo.

A až bude jednou mít vlastní děti budou mi moct říkat „Nesmrtelná teto“…

«
»