#133 VIDITELNÁ PODPRSENKA

Posted: Červen 7th, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 35 Comments »

Existuje jedno módní faux pas, který mě fakt znechucuje. Nemyslim tim případ, kdy krásná neznámá při tanci na plese v Horní Dolní lehce pohodí kudrnatou havraní hřívou a šaty se jí trochu svezou a podkryjí nahé rameno překryté jen proužkem podprsenky. To je dobrý. To je v pohodě. Zaregistroval jsem taky takový ty přiznaný podprsenky, co se zavazujou za krkem na velkou mašličku. Ty jsou taky super, protože viditelný uzel na dívčím oblečení muže prostě podvědomě nutí představovat si, jaké by to bylo jej rozvázat.

Ale konec vyprávění o mých fetiších a pojďme k tomu, co jsem vám chtěl dneska sdělit. Mluvim o špagetovejch ramínkách tílek, co jsou na jemných pihovatých ramenou zdvojeny ramínkem od popdrsenky, ideálně úplně jiné barvy. Tohle je ještě na dostatečnou, děvčata, ale tílka s obřími výkroji na zádech odhalující zapínání vašeho spodního prádla prostě nejsou cool. Holky, řikáte: „Dyť by na mě každej čuměl…“ NO JASNĚ! Takový věci se přece nosí PROTO, aby na vás každej čuměl.

Dál. Holky, taková ta „neviditelná podprsenka“, co má ramínko z nějakýho průhlednýho plastu. Chtěl bych vám o tom říct jednu věc. Ta věc neni, neni, neni neviditelná! Jasně, na skupinovym fotu ze svatby vaší nejlepší kamarádky to může vypadat, že máte prsa jako v osmnácti, ale kdo vás na tý svatbě potká, ten bude řešit, jestli se vaše záliba v igelitu projevuje i v jinejch oblastech a zda k dosažení orgasmu potřebujete bejt zabalený do igelitový fólie.

Úplnej vrchol je pak tílko bez ramínek nebo třeba jen s jednim ramínkem a s druhym odhalenym – holka, která podobnou svůdnost zabije podprsenkou, má od Attilovy módní policie doživotní dištanc. Děvčata, vyjasněme si to jednou provždy. Zmiňovaný kusy oblečení vypadaj s podprsenkou hrozně a všechny holt nemáte kozy na to práskačku nenosit. My chlapi taky všichni nemáme parametry na porno a musíme s tim žít.

Zrovna tak krásně pihovatý děvče – a takhle to zničí…

«
»