#126 SPÁLENÍ OD SLUNCE

Posted: Květen 27th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 7 Comments »

Začalo zase léto (ačkoli teď jsem se teda podívala z okna a už jsem viděla o dost lepší léto…), což je dobře, už jsem začala všechny votravovat, kdy pojedeme k moři a kdy se pojedeme aspoň někam koupat a kdy pojedeme na výlety, a plánuju, jak se budu na zkoušky učit v parku, a v tom jsem si vzpomněla na jednu drobnost – že bych se u těhle aktivit mohla spálit.

Nevim jak vy, ale já jsem ten typ, co se spálí hodně a rychle. Snažím se celý život předstírat, že to tak není, ale asi už to vzdám a přiznám si, že jsem zkrátka nebyla zrozena k tomu (narozdíl od VŠECH ostatních) vylézt na slunce, do pěti minut vypadat jako rodilý jihoevropan a opalovací krém znát jen z reklamy či z vyprávění.

No a to je další věc, mám ráda jak ten opalovací krém voní (jeden malej sebou nosím celou zimu, haha), ale celkově se namazat (krémem, jinak není problém, věřte mi…) je prostě VOSER a zásadní zdržení, a navíc mám utkvělou představu, že když se namažu krémem, tak se neopálím už vůbec. A já vím, že to není pravda – respektive vím, že se nedá nic dělat a že jestli nechci dopadnout jako minule, kdy si to vlastně ani nepamatuju, celou noc jsme někde hrozně byli a direkt z afterparty jsme jeli na pláž, kde jsem to zalomila a kamarádka se pak o mě musela starat, ještě nějakou dobu jsem se lepila k židlím a povrchům všeho druhu a ty vypálený plavky se mě půl roku držely jak tetování, tak prostě budu muset ten pitomej krém použít, i kdyby to mělo bejt to poslední, co udělám (než usnu…).

Sere mě, že jsem takhle lehce spálitelná a že to pak pálí a co když pak ani nebude vidět, že mám na obličeji pihy?! A pak tu jsou ještě speciální vychytávky jako třeba být spálená a být s klukem, co má vousy, ale to je někam do rubriky 1000 věcí, co ale opravdu bolej….

No prosím, pani má nové bikini?! Ne, ale ta iluze je skoro dokonalá, je to seksi jak blázen.

«
»