#987 KONDOMY

Posted: Září 9th, 2015 | Author: | Filed under: Curvekiller | 17 Comments »

„Nééé, čepičku néé,“ řval v Dědictví Bohuš zuřivě, jako když mu slivovicu berou, a já mu rozuměl. Ne že by Irenka z Kurvahošigutntág byla můj typ (vlastně šlo o celkem hnusnou a nevkusnou štětku, co si budem nalhávat) a ne že bych snil o tom pobrat od ní veškerý nemoci, co se zrovna vyskytovaly ve štatlu během devadesátek… ale Bohuš prostě věděl, že má rád plnej prožitek a že kondomy mu v něm zamezujou.

Čepička vám totiž pich neulehčí. Ba naopak, když ji nemáte, je v posteli nesrovnatelně větší pohoda – nic nevysušuje, nesklouzává, nedrhne, nesmrdí po latexu (anebo po latexu s příměsí malin, ananasu a jablečnýho kompotu, což je fakt upgrade asi jako kdyby Pohlreich vařil smažák podle mikrovlnkovýho receptu Ládi Hrušky), nic se neprotrhne, ani nezůstane uvnitř a neprokutává se dál až do skladu zárodků miminek. Prostě bez kondomů jde o hladkej, nerušeně přirozenej pářící proces, do něhož nevstoupí žádná nechutná anorganická pláštěnka.

Prezervativy kazí auru dokonalého romantického večera, jenž byl stvořen k milování a jehož čistotu (aspoň v danej moment, kdy neznáte výsledky krevních testů) nic nenaruší. A je proto nechutně paradoxní, že je tahle batožina na jožina leckdy nepostradatelná – protože když ji v mezních případech nemáte, jednoduše si neštrejchnete. Není přitom nic víc ponižujícího, než lovit po večerkách krabky se šprckama jen kvůli tomu, abyste o pár minut později museli vždycky přerušit vášnivou akci a hledat v báglu, rozhryzávat ten neprodyšnej šprcko-obal a nasazovat na meč.

Jasně že jsou šprcky fajn, když jde o utlumování pohlavních nemocí v oblasti rovníkové Afriky, samozřejmě, že občas pomůžou k tomu, aby kapavku dostal z party jen Venca a ne i Michal s Lojzou, co se s nima Máňa taky před měsícem na zábavě spustila. Netřeba pak zdůrazňovat, že i faktor neplánovaného těhotenství se podařilo vědcům konstruujícím kondomy do tohoto kousku pryže vtělit (Achjo Bitch se nelíbilo, že budu psát hejt na kondomy právě proto, že jsou přeci jen jemnější antikoncepční technikou než třeba potraty – takže, děti, ne že budete šukat bez ochrany a vymlouvat se na to, že vám to nakukal strejda Curvekiller!).

Jinak jsou ale kondomy prostě jen nutným zlem, který nikdo nemá doopravdy rád. Ne že by píchání s nima bylo marný, ale je to jako zajít si na koncert Rolling Stones a nepřiznat si, že byste je mnohem radši viděli v době, kdy Micku Jaggerovi ještě nebylo sto let.

«
»