Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #91 ROZLITÉ PITÍ

#91 ROZLITÉ PITÍ

Posted: Duben 7th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

A je to tu zase, Achjo Bitch uvádí double hate jak má bate

1) Zrovna jsem panu P. vykládala, jak jsem před tejdnem strašnou demencí rozlila pivo po celém stole, všech mobilech a lidech… Svědci později potvrdili, že obskurní způsob, kterým jsem mokrý půllitr brala do ruky, jim byl podezřelý, ale než stačili navrhnout nějaké konstruktivní řešení („vole, dyť to rozliješ!!!“ nebo tak něco) už byl oheň na střeše bylo pivo VŠUDE. Taková událost je kolikrát největší vzrušení večera. Plynulý proud zábavnejch historek najednou zastaví „reklamní blok“ v podobě výkřiků á la „ubrousky, rychle“ nebo „dělej, vypni si ten mobil“ a veselé tváře se náhle zmítají v grimasách šoku, překvapení a nasrání. A vy tam sedíte a opakujete „promiň, promiň, promiň, já nechtěla, ježiš promiňte, uáá kluci sorry, čí to bylo pivo?“ a snažíte se z toho neposrat a ostatní vám naopak křečovitě říkaj‘ něco jako „éé dobrý, joo, dyť si to neudělala schválně“. Než se večer vrátí tam, kde jste ho nechali, ještě než jste se postarali o pořádnou zábavu, trvá to pár dlouhých trapných minut. Achjo.

 

2) Šla jsem včera za panem P. na jedno pivo – na jedno pivo, protože jsem měla v plánu přesunout se pak na jinou phárty. Ještě na baru jsem si mu stěžovala na tu výše popsanou voblož, ale tak to už jsme se smáli tomu, že jsem nešikovná a šli si sednout. Neseděli jsme ani 3 minuty, když mi P. v zápalu vyprávění zvrhnul do klína 0,5 l Staropramenu. „promiň, promiň, já nechtěl, zvu tě na panáka, uááá sorry“ a vám je to líto a přemýšlíte, jak teď narychlo  schovat něco co vypadá jako brutální inkontinence a smrdí to jako pivovar s trochou trafiky. Achjo.

Samozřejmě nemusím kňourat jen nad rozlitým pivem. Obrázek mi silně připomíná to ráno, kdyy jsem pila kafe a zároveň se dívala na vtipné video a když jsem vyprskla smíchy, bylo všechno, vč. počítače, tak nějak … kávové! Nic, je to hnědý, ještě že už mám praxi ve fénování elektronických přístrojů.

«
»