#259 HROZÍCÍ ZRUŠENÍ HOSPODY U ČERNÉHO VOLA

Posted: Prosinec 7th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

Hospoda u Černýho vola. Šílenej pajzl na romantickém místě jen kousek od Pražského hradu. Nejzakouřenější podnik, který je tam pravděpodobně už ziliardu let. Obsluhuje tam haterská elita, která je schopná vás poslat do prdele ani nevíte jak. Na místo u stolu tam čekáte třeba hodinu, v takový zaplivaný předsíni, teda pokud máte štěstí a zbylo na vás místo na stojáka.

Jedno z míst, který skutečně miluju.

Nechápu, jak se jim to daří, ale není to turistická hospoda pro hloučky debilů, co si dávaj závody na segwayi kolem Lorety. Maj tam skvělý pivo a speciality typu knedlík s vajíčkem. Ceník stále ještě počítá s cenami, co končej halířema, přísně tam dodržujou otvíračku od desíti do desíti a kdybych měla hostinec popsat jedním slovem byla by to autenticita. Takovejch míst je v Praze už kurva málo a proto mě dost šokovala zpráva, že se radnice Prahy 1 chystá toto místo, které by mělo bejt v UNESCU, zavřít. JAKOŽE COŽE? PROČ DOPRDELE? Proto, že na místo dostala lepší nabídku… AHA a to jako jakou? Peníze do rozpočtu si fakt jděte hledat někam jinam a vola nechte (doslova) smrdět. Myslim to vážně. Nemá cenu tady opakovat již napsané, všeshrnující info najdete tady na facebookový skupině, která do informací převzala část článku Martina Klody (Proti zrušení hospody u Černého vola FB page)… Poslední informace sice směřují k tomu, že Vůl to nakonec ve zdraví přežije, ale do 13. 12., kdy má probíhat jednání o pronájmu prostor, nebudu mít klid.

Mám prostě ráda Vola takovýho, jakej je, mám ho ráda tam, kde je, a je mi jedno, jestli na to třeba zrovna ty máš jinej názor. Mě pouhá představa o zrušení místa, kam chodím na hospodskej CZ brunch a kde se konaj tzv. denírky (ve smyslu „přijít v 10 – occupy 2 stoly u Vola až do deseti) nasrala a pokud to sere i vás, tak tady máte pro všechny případy petici.

http://www.petice24.com/cerny-vul

Někomu se zkřiví huba dojetím nad malým koťátkem. Mě zase nad tímhle výčepem <3

«
»