Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #2 NEDĚLE

#2 NEDĚLE

Posted: Prosinec 2nd, 2010 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 9 Comments »

OMFG. Neděle. Do not want. Nikdy. Statisticky nejvíc sebevražd se koná právě o nedělích. No to je mi úplně jasný, sama se týden co týden zaobírám v tuto dobu temnými myšlenkami na provaz, jed, žiletky a jiný emo equipment. To, že neděle jsou zkurvený, jsem věděla prakticky od narození. Celou ZŠ a pak v mnohem drastičtější míře i SŠ jsem zbožňovala čtvrtek, těšila se na pátek, užívala si sobotu, abych pak umírala v neděli… A je mi úplně jedno, že dneska na tý vysoký škole nebo v práci nebo o prázdninách nejsou ty neděle takhle fixně striktní předzvěst konce radovánek a návratu do povinností.

 

Je to prostě konec. Konec a) dobrýho týdne a vy jste smutný, že už každou minutou bude po všem nebo za b) blbýho týdne, po kterém nevidíte moc reálně, že by ten následující týden měl a mohl být v něčem lepší. Takže jsem buď doma a tiše trpím a čekám až bude pondělí. Nebo jdu ven, ale všude mám nepříjemnej pocit, že tam nemám co pohledávat a že bych radši kurva rychle měla jít dohánět to, co jsem nestihla, ANÉBO se švihat připravovat na další tejden (že ani z jednoho plánu nebývá nic, snad dodávat nemusím). Mně osobně je zkrátka jedno, že je třeba v pondělí volno… Každý 7. den cítím výčitek svědomí & provinilost v kombinaci s hrůzou a smutkem a nikdy s tím nenadělám nic.

 

Stále ještě si ale můžu gratulovat, že žiju v Praze. Mám osobní zkušenost s nedělema v Rakousku, což je vážně libůstka pro masochisty. Hele, tady máš aspoň KAM jít, když už si zvolíš tuhle možnost, máš tu dokonce i na výběr z více alternativ. Tam, kromě bohoslužby, není NIC. Prázdný ulice a prázdný náměstí. Moje představa pekla.

 

«
»