Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #16 BATERIE JE VYBITÁ

#16 BATERIE JE VYBITÁ

Posted: Prosinec 22nd, 2010 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 3 komentáře »

Mobil, iPod, počítač, baterka na svícení, baterka v autě, foťák, kamera… Tolik zásadních a dobrejch věcí, který jsou bez baterie k ničemu, fuj!!!

Ale pozor, pozor! Důležitý je, aby byl napájecí zdroj co nejdál od tebe a od tvýho problému. Protože když se ti vybije mobil ve chvíli, kdy si vaříš čaj a nabíječku najdeš cca. 6 metrů vedle tvý pravý ruky tak to rozhodně není ono. Když se bez mobilu ztratíš v přírodě, v zahraničí a nemáš domluvenej sraz s kamarádama – tomu já říkám dobrodružství!

Né když si z nudy u zrcadla cvakáš 500 autoportrétů – to je jedině dobře, když ti dojde baterka. To se musí stát, jen pokud seš pár mikrovteřin před zachycením tý nejlepší fotky, kterou by sis schoval a těšil se z ní až do konce života a vždy si vybavil jaký to tam bylo, jak to tam vonělo a co hrálo za hudbu….

Né když si necháš zapnutej mp3přehrávač (ať pořád nediskriminuju lidi bez iPodu) na noc, i když víš že usneš do pěti minut a ráno, až bude battery low, si ho prostě a zkrátka jen dáš nabít. To musíš sedět ve vlaku s blbečkama, co si chtěj povídat o životě a nemít sebou žádnej časopis ani knížku, ani jedno pitomý sudoku s propiskou!

Nejhorší je, že si za tyhle nepříjemnosti většinou můžeme sami. No nedělej, že ne, přece není tak nemožný dávat si pozor na stav baterie a na nošení nabíječek sebou (if possible)… Jenže já vím, že je těžké se ubránit falešným představám á la „ježiši, dyť to ještě vydrží, to dám do zásuvky až přes noc“.

Už aby všechno bylo na solární nebo větrnou nebo lidskou nebo na nějakou energii, kterou můžeš vyrobit sám a kdekoliv, viď…

«
»