Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #115 ODESLÁNÍ SMS ŠPATNÉMU PŘÍJEMCI

#115 ODESLÁNÍ SMS ŠPATNÉMU PŘÍJEMCI

Posted: Květen 12th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 komentáře »

Ten XY je takovej idiot, to snad neni možný, ještě jednou tu s nim budu muset marnit čas a fakt už mu něco řeknu tyvole!

Odeslat zprávu XY = NO JISTĚ!

Zanesené podvědomí je samo o sobě dost dementní, ale když se to promítne při odesílání sms nebo e-mailů, tak je to příklad věci, co mě sere jak vyšitej.

Chcete někomu stručnou formou sdělit, kdo nebo co vás zrovna sere, a jak to tak smolíte a přemýšlíte nad daným problémem, člověka zkrátka nenapadne nic lepšího, než to poslat na (ne)patřičná místa. Ten šok, když rychle kliknete odeslat a najednou vám během mikrovteřiny dojde, že to skutečně posíláte tý krávě/tomu debilovi/tomu otrapovi, je docela hustej, v zásadě je to srovnatelné s adrenalinovým sportem (jenom pocitově, protože posílání smsek na špatnou adresu není žádnej sport, ale zkurvená nepozornost). A nemůžete s tím pak dělat vůbec NIC, protože smsky tohoto typu se posílaj rychlostí blesku, emaily jakbysmet a teď už tak leda můžete sedět a čekat, jak na to druhá strana asi zareaguje.

Pro mě je tohle díkybohu spíše hudba minulosti, protože mám mobil, který se vás napřed fikaně zeptá KAM to chcete poslat a až pak vám dovolí tu zprávu sesmolit, ale tak je mi jasný, že se na to nedá 100% spolehnout a je lepší to buď vůbec nedělat nebo si dávat pozor. Ale zrovna včera jsem slyšela na toto téma několik historek (manželka vs. zapomenuté hlídání dětí nebo sekretářka vs. musíme ji vyhodit a spol.)  a není proto od věci si to připomenout, dávat si bacha a vyvarovat se tak zbytečným nepříjemnostem, žejo.

Neboli dnes to máme i s ponaučením dvakrát piš a jednou pošli.

Doprdele, že já to poslala tý hysterce co zkazila ten vánoční firemní večírek …?!

COŽE JSEM?!?!?!

«
»