#210 ZLÝ MAMINKY

Posted: Září 26th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 52 Comments »

Ukřičený, nevychovaný, popř. rozmazlený děti jsou šílený. Příšerný! Nesčetněkrát radši ale budu trávit jízdu tramvají s nějakejma malejma smradama, než s hysterickejma a neurotickejma matkama, co se chovaj, bez prominutí, jako krávy a který ve mně (ve mně..!) vyvolávaj pocity jako „tohle dítě si beru domů, u vás už nikdy nebude, ženská nemožná!“.

Takový ty mámy, co svý děti zkrátka nemají rády, co se k nim chovají jako ty nejhorší manželky po 85ti letech a těm dětem nebohejm vyčítají všechno. Jakože úplně všechno. Dítě na sedačce si zcela neškodně pohupuje nohou a do toho za ním jeho matka ječí „ať toho ale vokamžitě kouká nechat!!!“. Otupělý chlapeček, který evidentně nechápe co je na tom špatného (a zbytek tramvaje je na jeho straně) na to po chvíli zapomene a mimoděk si tou nohou začne zase pohupovat. Hyena, co se převlíkla za jeho mámu, ho zase hlasitě napomene a když se to takhle opakuje potřetí, přidá k tomu nějakou senza větu á la „ještě jednou a zmaluju ti zadek, že si tejden nesedneš, Vojto!!!“.

Fakt mě sere bejt na veřejnostu svědkem těhle mother failů. Když vidím jak ty osoby klidně ty děti fakt přímo uhoděj i když pro to nebyl sebemenší důvod (ostatně co je důvodem ku mlácení dětí?), je mi zle. Zle z toho, že zlo plodí zlo, tudíž se dá předpokládat, že tyto děti budou taky jednou zlý a debilní a jejich děti to samý a děti jejich dětí taky a tak dále a tak dále a moje budoucí BÁJEČNÝ děti budou tyhle nestvůry muset potkávat.

Bleh.

Za 1000 věcí, co mě serou toto ocenění uděluji tý bábě, co dnes v tramvaji zakázala své dceři pokládat si ručičku na sedadlo před nimi, tak vehementně, že jsme všichni v zásadě natahovali ruku, aby ta ručička nesahala na sedadlo, ale aby tý mamince jednu vlepila a my měli klid.

ACHJO.

«
»