Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #975 KDYŽ JE NĚKDO TAKOVÝ NAŠE SLUNÍČKO

#975 KDYŽ JE NĚKDO TAKOVÝ NAŠE SLUNÍČKO

Posted: Srpen 20th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 10 komentářů »

Nemám nic proti vyčazenejm pohodářům, ale tenhle druh sluníčkářství, to je krapet něco jinýho. A není to zrovna dvakrát příjemnej krapet, bohužel. Takový naše sluníčka mě provázej už od školky. V každym kolektivu se najde někdo, kdo má energie na rozdávání, od rána do rána se řehtá, ptá se tě proč se mračíš, nad ničím se neošklebuje, raduje se z každý píčoviny a nikdy si nezaloží žádnej nenávistnej blog. A v každym kolektivu se najdou lidi, který to neopomenou s potěšením zdůrazňovat slovy „tady (dosaď libovolnou zdrobnělinu křestního jména), to je prostě smíšek. To je takový naše sluníčko!

Tato tři uslintaná slova mi jdou skutečně až na samotnou podstatu. Mám s nima podobnej problém jako s tím, když jde někdo bydlet. Ještě nikdy jsem neslyšela, že by to někdo vyslovil tak, aniž by se mi z toho chtělo blejt. A ještě nikdy se mi nestalo, že by mi nějaký to naše sluníčko bylo sympatický. Znám veselý lidi, znám usměvavý lidi, znám optimisty, ale přesto se žádnýmu z mých kamarádů do našich sluníček nenadává a já bych to ani nikomu nedovolila.

Lidi, kteří si takhle nechávají říkat a ještě u takovýho komplimentu vrněj jako koťata, se mi eklujou. A navíc bych řekla, že přesně tyhlety životní štěstíčka celej svět balamutěj svou pozitivní image jen proto, aby se z nich nakonec vyklubaly ty největší svině pod sluncem. Vůbec bych se nedivila, kdyby se ukázalo, že třeba taková Maki byla někomu celej život sluníčkem!!!

sun-2Typický naše sluníčko… typický.

«
»