Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #971 ČEKÁRNA U DOKTORA

#971 ČEKÁRNA U DOKTORA

Posted: Srpen 14th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 6 Comments »

Neexistující logistiku objednávek u doktora už jsme si tu kdysi prosvištili, ale sociální rozměr čekárny tu máme až dnes. Nijak zvlášť se nevyžívám v cajdání po doktorech. Nemám panickou hrůzu z tzv bílého pláště, ale z toho předpeklí, kterému se říká čekárna. V čekárně se čeká a kdo čeká, ten trpí. A je celkem jedno, jestli jsem tam přišla s rýmičkou, zlomenou rukou nebo rozbitým kolenem. Největší bolest a utrpení mi stejně nakonec způsobí lidi, se kterýma bych normálně do styku ale vopravdu že nepřišla a se kterýma mě osudově spojilo právě to čekání.

Čekárny ve špitálech maj prazvláštní auru, ve které se trápení a stížnosti množej geometrickou řadou. Začne to samozřejmě lamentací nad chatrným zdravíčkem (arie žebráků z Jesus Christ Superstar hadr), jenže u bolavého nosu to nekončí. Do 5 minut max. (ale vopravdu max.) si pak začnete připadat jako byste nešli k lékaři, ale na pivo s redakcí Haló novin.

Takový zkratky od pochroumaný kyčle k zasranejm cikánům se neviděj ani v diskuzi na idnesu. Ono to teda vůbec celý je jak nějakej živák internetovejch diskuzí a aniž byste nějak zvlášť chtěli, tak se velice rychle dozvíte, že tahle vláda stojí za hovno, všechno stojí za hovno, imigranti stojej za rohem jen rohlíky stojej o hodně víc než dřív, viďte mladá pani.

Veselá družba pokračuje přesně do chvíle, než vyjde sestřička a zvolá „Další“. Tady jdou nově nabytá kamarádství stranou. Strhne se strašlivá hádka o to, kdo tu byl dřív, komu je víc blbě a lidový tribunál (kterého jsem často nedobrovolně členem) pak musí rozsoudit spor o to, jestli půjde dřív pán, kterému padá kus ucha, nebo paní co si jde jenom pro předpis a je celej den v důchodu, ale prostě tu byla dřív, takže půjde dřív, a to i přes mrtvoly.

Jsem možná asociální kazisvět, ale já zkrátka nejsem moc typ na small talky. Neumím to a není mi to příjemný. Zvlášť pak teda v prostorech, kde se hyenismus a špatná nálada šíří rychlej než bacily.

AtZijiDuchove_Zizalu

Nemohla bysem já teď místo tý kontroly na neurologii sníst tuhletu žížalu?

«
»