Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #942 JURSKÝ SVĚT

#942 JURSKÝ SVĚT

Posted: Červen 19th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 14 komentářů »

Miluju Jurskej park. Opravdu a ze srdce. Je to biják století. I po těch 22 letech je to nejvíc, ale úplně nejvíc nejlepší film. Nejlepší triky, nejlepší padouch, nejlepší děti, nejlepší napětí, nejlepší design a to jsou tam ty dinosauři vlastně jen pár minut! Zklamání, která přinesla dvojka a trojka se nedají vůbec vyčíslit a doufám, že se dodnes stydí za to, že se opovažujou mít v názvech slovo Jurský a slovo park. A najednou… trailer na Jurský svět, po kterém se můj životní postoj na dlouhou dobu dal smrsknout do tohoto obrázku.

Jurassic-World-Meme-Please-Don-t-Suck-jurassic-world-38322001-540-354

Ha. Ha. Ha…

Jasně, neni to nejhorší film na světě, ale je to prostě celý nějaký divný. Snaží se to bejt větší, lepší nabouchanější a velkolepější jednička, což ale za a) nevyšlo, b) to nikdo nepotřeboval a za c) to stejně nejde. Výsledkem je tudíž „debilnější“ jednička. Celý je to předvídatelný, postavy naprosto plochý a dialogy jak z nějakýho béčkovýho seriálu.

Jako by chtěl někdo za každou cenu najít matematický vzorec filmu tzv. pro všechny. Dvě děti, kterejm se (asi) rozváděj rodiče + přepracovaná kráva, která to celý ulítá na jehlách + nevtipnej Ind s nevtipnym přízvukem, kterej nevtipně neumí lítat v helikoptéře, a pak v ní naprosto nevtipně umře + zlej chlap, kterýmu má z očí koukat válka + genetik dr. Hu + krotitel raptorů na motorce + asi milion dalších pitomců = tolik očekáváná čtyřka JP. Achjo.

Srdéčko plesalo při odkazech na původní film, ale to bohužel jen podpořilo myšlénku na to, že jednička je prostě nepřekonatelná. Sere mě, když někdo vezme moje dětství, naláká mě na to, že mi ho obnoví a možná i trochu vylepší, ale ve výsledku ho sprostě zprzní a z něčeho naprosto jedinečnýho vytvoří špatně vytřidéčkovanou slátaninu.

SW-Lightsaber-Hilt-e1417204619150

Please don’t suck, please don’t suck, please don’t suck, please don’t suck

«
»