Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #931 TEPLÝ SKLENIČKY

#931 TEPLÝ SKLENIČKY

Posted: Květen 22nd, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 8 komentářů »

Čím víc práce, tím mín času na vysedávání po barech, takže když už se konečně vyšplhám na barovou stoličku, chci si to užít se všim všady a tak dlouho, dokud se na ní udržim (a často i nějakou dobu poté). Miluju válení se na baru, ale i v tom rozkošně zakouřeném oparu číhá nebezpečenstvo. Protivný barmani, neadekvátní ceny, absence oblíbené láhve, krátká otvírací doba či nenápadný, ale tichý zabiják dobrého večera – skleničky, čerstvě  z myčky vytažené.

To bych se tzv. posrala, tak já dřu víc než Jana Nagyová s Nečasem a všema Bulharama dohromady, konečně se doplazim do lokálu, objednám si nápoj, kterej se pije ledově vychlazenej a oni mi ho daj do vařící skleničky, která se dá sotva udržet v ruce. Některý bary jsou schopný vám do teplý sklenice nalít i dobré bílé víno. Tak já nevim, ale proč bych za něco takovýho měla platit? To mi do toho rovnou mohli naflusat.

Já vím, že když je někde hodně lidí, který se dožadujou pravidelný dávky alkoholu, tak se nestíhá čekat, až ty skleničky trochu vychladnou. Vím, že chybovat je lidské a odpouštět je božské, ale já nejsem bůh a pokud mám mít pochopení pro frmoly v restauračních zařízeních, tak vyžaduju pochopení pro to, že některý drinky se ze skleniček horkejch jak kamínka pít nedaj. Nepřišla jsem na svařák, dementi. Je léto, já chci skleničku, ze který budu mít omrzliny, ne popáleniny třetího stupně.

Jak já dostanu vodku v teplý whiskovce, tak do mě vždycky pustí silnej proud.

«
»