Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #927 REKLAMY NA ARGINMAX, CLAVIN A SPOL.

#927 REKLAMY NA ARGINMAX, CLAVIN A SPOL.

Posted: Květen 11th, 2015 | Author: | Filed under: Curvekiller | 18 komentářů »

Jsem ještě z tý generace televizních diváků, co si myslela, že některý věci by se na obrazovku cpát za každou cenu nemusely. Když se chtěl člověk zabývat pohlavním ústrojím, měl k tomu uzpůsobený speciální žánry, jako byly popůlnoční eroťáky nebo východoněmecký péčka s kníratejma titánama véháesek. Plus maximálně nějaká ta lechtivá konverzace v Peříčku a jedny kozy denně z Počasíčka. Rozhodně na vás ale tyhle lákadla nevybafly v televizních reklamách – tam hranice určovalo projímadlo Gutalax (s kultivovaným sloganem „večer chutná, ráno pomáhá“) a samozřejmě pestrej lexikon reklam na vložky, v nichž se ty fáče na krámy vzývaly, jak kdyby šlo o nový těsnění do raketoplánů.

Doba ale pokročila a dneska do vás televize naperou sto padesát dva různejch reklam na to, jak zlepšit náležitosti svýho nádobíčka. Arginmax, Clavin a lecjaký jiný bratříčci spásný Viagry vás zvou do svýho království pevný erekce a mistrovskejch sexuálních výkonů, vždy za dozoru nějakýho obrýlenýho nedomrda, co si z cizích postelovejch traumat udělal živobytí (je docela srandovní, jak si tihle doktoři a sexkoučky vždycky vezmou brejličky, aby působili učeněji – že jim to někdo žere…). A vařej to na obrazovce furt dokola, v rámci tak vydatný masáže, že by i Rosenberg nejradši vykoupil lékárnu.

U tvrdolínskejch preparátů je to o to protivnější, že se vlastně přímo ubližuje tý měkčí části národa. Erekce je totiž, jak známo, odvislá nejen od tělesný kondice, od míry stresu, tuku a únavy organismu, ale i od psychický pohody. Když už se chlapák do takovejch patálií dostane, je rozhodně dobrý na ně nemyslet, zrelaxovat se, dát si pivko a odfrknout si třeba u ponížení Spartičky Plzní, a pak z euforie hupky šupky na věc. No jo, jenže tyhle nenažraný šarlatáni se cpou do chlapskejch duší horem spodem, takže jen během jednoho hokejovýho přenosu uslyšíte „Mužem hned“ a „Vy jste ale ďábel!“ asi tak desetkrát častěji než rachna kachna to to letělo.

Samozřejmě může být ještě hůř. Ale když vidím, že dřív se najímaly celebrity kvůlí reklamám na žvejky a pivko, zatímco dneska už si Marek Vašut pochvaluje, že se zvládne vychcat bez přerušení, tak nějak tušim, že přituhuje. A že dřív nebo později bude i ňákej mladší idol žen v zájmu těchhle lékárníků adorovat tvrdost svýho péra na obrazovce mezi zprávama a večerníčkem.

«
»