Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #922 DEBILNÍ MÝDLA

#922 DEBILNÍ MÝDLA

Posted: Duben 29th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 7 komentářů »

Nesu vám další smutný zprávy ze světa toalet. A tentokrát je to snad ještě tragičtější než zelený cucky z recyklovanýho papíru. Mytí rukou je neskutečně příjemná aktivita – pokud tak činíte kupříkladu doma. Teplá voda a voňavé mýdlo s tou správnou konzistencí mě spolehlivě dostane do dimenze, ve které je všechno fajn, nikdo neječí, prostě po životě ráj, kde ti suchou deku daj, atd. Ale dodržování hygieny u neověřených umyvadel – tomu já říkám skutečné hazardování s dobrou náladou.

Člověk se pak totiž může ocitnout u jednoho kohoutku třeba s mazlavým mýdlem v uhnívajícím pytlíku od brambor. Tyvole. Nesnášela jsem to ve školce, nesnášela jsem to na základce a nesnášet to budu na věky. Nechutnost, co rozedírá ruce + mejdlo, který bylo vyrobeno ze žluklý veverky a páchne vám pod nosem ještě 24 hodin po umytí – ne, to není cesta ke štěstí…

Další zrada bývá nastražena v tekutejch mejdlech. Onehdá měli v jednom baru takovej ten sliz typu ARO, to modrý, co vypadá jak čistič na WC (a smrdí skoro jak stromeček do auta). Takový, který mi po zmáčknutí jemnějším než jarní vánek, vystříklo přímo na prsa.

Myslela jsem si, že mě nachytala skrytá kamera. V záchvatu paniky jsem se ty fleky snažila hystericky setřít pomocí vody a asi vás nepřekvapí, že kromě fleků tam pak bylo i docela dost pěny a korunu tomu nasadily kousíčky papírového ubrousku.

Krucifix, je nutný prodávat mýdlo, který neumí elegantně a v malém množství stéct pod tu pumpičku, ale který vyletí přímo na člověka, co postává u umyvadla? Nemohli na to aspoň barmani napsat „Pozor, stříká“? Kdo si má pak celej večer držet ruku u výstřihu? (snažila jsem se o přirozené „šahám si na krk“ gesto, ale moc přesvědčivý to asi nebylo).

Pořídít k umyvadlu jednoduché tekuté mýdlo s neagresivní pumpičkou nebo kvalitní tuhé mýdlo s hezkou miskou není zas taková práce a ani to nestojí miliardu. Prosím, zamyslete se nad tím, než zase budete šidit zákazníky oranžovym kentusem nejasného původu nebo popraskaným, vybledlým zbytkem mejdlíčka z hotelu.

Lidé (min. teda Achjo Bitch) to ocení.

Dc27E

Ale jasně – vždycky může bejt ještě hůř.

«
»