Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #892 REAKCE NA 50 ODSTÍNŮ ŠEDI

#892 REAKCE NA 50 ODSTÍNŮ ŠEDI

Posted: Únor 13th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 24 komentářů »

Možná vás to překvapí, ale 50OŠ jako takovejch mě vlastně nesere. Přijde mi tak nějak přirozený, že eroticky zabarvený příběh o bohatým zlym chlapovi, kterej se (ne)zamiluje do nějaký chuděrky, je to pravé ořechové i pro naši zemi, kde je bestsellerem Vaříme s Láďou Hruškou. Přiznávám, že jsem četla jen několik ukázek, ale kdybych nevěděla, že to má bejt erotickej román, asi bych to nepoznala. Možná jsem jenom neviděla nějaké ty opravdu peprnější pasáže, ale z toho, co jsem četla, mám dojem, že panim z mimibazaru toho ke vzrušení stačí teda kurevsky málo. To i Lady Fuckingham snad byla víc co k čemu než to, s čim jsem měla tu čest, ale kdo jsem já, abych soudila cizí milostné představy? Já jsem Achjo Bitch a klidně bych to udělat mohla (ostatně od toho těch 1000 věcí máme, žejo), ale pro dnešek na to kašlu. I kdyby ta knížka byla skutečný průlom ve smyslnosti a rafinovanosti, tak je to jedno. Pro dnešek mě totiž serou hlavně všichni, co na tu blbost choděj do kina a pak se okázale divěj tomu, že to byla hovadina.

Hele, že ta knížečka není zrovna žhavej kandidát na Nobelovu cenu, snad bylo jasný. Že tudíž není důvod, aby ten film byl nějak zásadně jinej a lepší, to taky nebylo zrovna státní tajemství. Že je to slátanina a že od vzrušující sexy podívané tu máme cca půlku internetu, to snad není žádná novinka. Takže proč, prosimpěkně, musím denně poslouchat nářky a číst statusy o tom, že ten film byl blbej?! Proč to všechny tak překvapuje? To jste teď strávili sedm let v Tibetu, že jste neslyšeli o tom, že to asi nebude zrovna z Klubu náročného diváka? Ha?

Další volty tomu pak ovšem dodávaj senza odpovědi, na celkem logickou otázku „A proč si na to teda, prosímtě, chodil?“. Jakmile někde slyším, že kvůli zajímavé kampani nebo senzaci, kterou kniha vyvolala, musím se na chvilčku zastavit, protože mi to za a) hlava nebere a za b) nevěřim. Podezírám totiž hodně těch „spravedlivě rozhořčených“diváků, že na to jdou do kina jen proto, aby pak mohli na FB napsat, že to byla sračka, protože napsat si na FB, že 50 odstínů šedi je sračka, je nový #jesuischarlie.

Tento hejt věnuji všem padesáti odstínům Ani C.

«
»