#87 ÚSMĚVY S RÁDIEM IMPULS

Posted: Duben 1st, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

Vlastně se vůbec nedivím čtenářům blogu 1000 věcí, kteří kontaktovali společnost Google kvůli závadnému obsahu. Pokud píšeme o věcech tohoto ražení, musím jim dát za pravdu – vždyť my se skutečně věnujeme pouze závadným tématům! Jestli mi Google pomůže a na všechny reklamní plochy a prostory rádia Impuls dá napřed varování a možnost výběru pokračovat/odejít  budu mu navěky sloužit.

Impuls a jeho agresivní projevy na místech, kde se z toho můžou poblejt i lidi jako já, která bych si rádio Impuls nezapla NIKDY, mě serou odnepaměti, ale tou poslední kampaní to definitivně zabili.

Vyměňte si úsměvy s rádiem Impuls  – jojo, takový ty 2 portréty „lidí“, kteří maj prohozený půlky obličejů. Brr, brrrrr, BRRR. Nevzpomínám si teď na žádnou tak moc hnusnou reklamní grafiku, respektíve hnusnejch jich je hodně, ale z žádný se mi nedělá fyzicky špatně.

Bohužel si umím představit, jak se nad tím moje nejhorší představa průměrného Čecha směje a říká si, že je to vtipný, tyhle pomíchaný pusy. Tohle má za cíl udržet si posluchače? Má to (už tak nejposlouchanějšímu rádiu) přivést posluchače nové? Co si asi tak kurva mám myslet o rádiu, které se prezentuje tím nejzoufalejším způsobem? S každým dalším jejich plakátem se tak max. utvrzuju v tom, že posluchačkou rádia Impuls nebudu, ani kdybych za to dostávála stejný plat jako jeho ředitel.

Já k tomu dneska snad asi ani nemám co víc dodat, úsměvy rádia Impuls jsou něco, co mi spolehlivě dodá impuls ke zvracení – a to opravdu stačí na to, aby se tahle hanba dostala na můj blacklist.

Regulérní obrázky od Impulsových sem dávat ani nebudu, neb stačí pikosekunda, jenom listuju časopisem, kde inzerujou a vnitřně se celá oklepu a dramaticky přivírám oči, podobně jako když např. na ulici vidíte nechutně mrtvého holuba.

P.S. (pro odvážné): Tiskovka o dalším vývoji této kampaně. Au.

«
»