Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #851 KAZIŠUCI

#851 KAZIŠUCI

Posted: Listopad 3rd, 2014 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 9 Comments »

Holka se nejlíp balí ve dvou, to je stará známá věc. Správnej kumpán v mžiku vytuší, že se vám líbí ta drobná zrzečka naproti u stolu, začne vám nahrávat na vtipy a když zmizíte na záchod, vychválí vás před ní sice nenápadně, ale natolik jasně, že je zrzečce ve vteřině jasný, že jste ta nejlepší varianta, se kterou může strávit dnešní noc, když už ne celičkej život. Dobrej bro vás zachrání, když se v hovoru zamotáte, odžene od vás se zrzečkou vzteklý bejvalky i lamače srdcí většího kalibru, než jste vy, a když si zrzečku odvádíte domu, ještě vám diskrétně podstrčí krabičku kondomů.

Jasně, mít takovýho kumpána je většinou nedostižnej sen, málokterej chlap dokáže potlačit svoji ješitnost ve prospěch tý vaší. Když se člověk pustí do balicího procesu ve větší společnosti, musí tak nějak počítat s tim, že co si neukecá sám, to mít nebude, a že ostatní kohoutci budou spíš jeho konkurenti než podporovatelé. Fráňa Šrámek holt dobře řekl, že muž má touhu rozsévače, žena má úrodný klín. Když se kolem zrzečky točíte celej večer, ale nakonec si ji odvede někdo jinej, můžete bejt nasraný, ale prostě jste prohráli ve normálním přírodním souboji.

Existuje ovšem ještě odrůda chlapů, která je rezavou skvrnou na štítu mužskýho plémě. Chlapi, který se sami soutěže o zrzečku neúčastněj, dost často proto, že maj doma tři děti a protivnou a zlou ženu, která by z nich v případě nevěry udělala dva malinký, ale maj pocit, že když sami smočili naposledy při dělání toho třetího dítěte, nemá právo na trochu toho povyražení ani nikdo jinej. Chlapi, kteří taky okamžitě vytuší váš zájem o zrzečku, ovšem následně začnou chrlit historky, v nichž hlavní roli hrajete třeba vy, alkohol a ta holka s ošklivou pohlavní chorobou, na kterou jste doufali, že už všichni zapomněli.

Nevim, kde se to v těch lidech bere, jestli je to obyčejná závist nebo jenom naprostej nedostatek empatie. Za skoro sedmatřicet let života jsem už plně akceptoval fakt, že muži a ženy jsou dva různý živočišný druhy a za kratší konec tahá v naprostý většině případů ten první, takže bychom měli tak nějak držet pospolu. Sice se nechci za všech okolností bratřit se všema mužema tohoto světa, protože mezi náma jsou taky pěkný kreténi, o tom žádná, ale výše zmiňovanejm kazišukům přeju jedině to, ať jim uhnije až u samýho kořene.

«
»