Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #849 FRANCOUZI

#849 FRANCOUZI

Posted: Říjen 30th, 2014 | Author: | Filed under: Křeslo pro hosta | 53 Comments »

Jasně. Všichni jsme tolerantní a chápaví a multikulturní a vůbec jsme parta roztomilejch zvířátek, co vypadaj skoro jako lidi. Každej z nás má ale národ, kterej ho z nějakýho důvodu sere. Někdo nadává na Rusy, někdo na Číňany a někoho sere všechno od Průhonic až po Vladivostok a eště jednou dokola.

Většina národů si to ale nezasloužila vědomě. Číňanovi prostě nepřijde divný vyrejvat svoje jméno na tři tisíce let starej náhrobek, protože se takhle podepisoval všude od školního zájezdu na veřejnou popravu. Rus taky neví, že by v metru nemusel používat lokty a ramena, protože v Moskvě se přes mrtvoly nastupovalo vždycky.

Francouzi se ale jako kreténi chovaj naprosto úmyslně. Jako ultimátní důkaz, že o svém kreténismu moc dobře vědí, u nich vyšla příručka “Mluvíš turisticky?” aka “Jak se nechovat jako debil.” Nějakýmu žabožroutovi patrně došlo, že Paříž je nejoblíbenější turistická destinace světa, a že by se turisti taky mohli nasrat. Příručka tak obsahuje věci, který by člověk od někoho, kdo se chlubí prastarou kulturní tradicí, očekával automaticky. Jak se chovat zdvořile, ochotně a třeba i prohodit pár slov v jakémkoliv jiném jazyce. Přeloženo pro Francouze: “interakce s podlidmi,” “konverzace mezi polobohem a plebejcem” a moje nejoblíbenější: “špatná výslovnost a genocida.” (Zdravíme do Alžíru.)

Kontrolní otázka: Jak daleko je od sebe “ikskjůz mí” a “ekskyze moá?” Ve Francii asi jako z Nového Telečkova na Pluto. Po prvním se nestane nic, po druhém pár lidí uhne a ostatní vám věnují znechucenej ksicht. Testováno na lidech.

Pardon, na polobozích.

Možná to má nějakou souvislost s tím, že se Francouzi pravidelně umísťujou v globálním barometru štěstí a naděje na dně. Jako jasně, poslední dobou se jim to docela sere: Francie bejvala velmoc, francouzština aspirovala na esperanto elity a navrhli šaty, který se v módě držej stejně jako George Clooney v masturbačních fantaziích několika generací dam a dívek. Ale s tím už je dávno konec! Se s tim smiř, nebo začni anektovat země v dosahu. Na východě to zvedá sebevědomí docela spolehlivě.

To by ale museli mít koule místo permanentní nasranosti taky občas něco dělat, což se od země, která první světovou prokalila a druhý si všimla až když jim číšník při servírování soufflé zahajloval, asi nedá očekávat. Ono je totiž jednodušší kouřit dýmku, hluboce remcat a v nejzazším případě rozjet letákovou kampaň.

Jasně, tohle všechno je stereotypizace a xenofobie, ale je to pro dobro všech a win win pro obě strany. Čím víc Francouzů se nasere, tím rychlejc se třeba začnou chovat jako lidi a francouzský ministerstvo zahraničí se nebude muset bát, že se lidi naserou a přestanou jim do toho jejich žabákova vozit euráče.

Tenhle hejt pro vás sepsal InYrFcer.

«
»