Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #830 VIRALBROTHERS

#830 VIRALBROTHERS

Posted: Září 5th, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 17 komentářů »

Na ViralBrothers jsme si tu jedovatou slinu chystali dlouho, ale nikomu z nás nikdy nepřipadala vopravdu tak hustá, aby se slušelo ji vyflusnout. Dementní videa těchhle chlapců se uměj trefovat přesně do svý skoro-dementní cílovky. A tak jako si svý publikum najdou Tomáš Klus, Babovřesky i My Little Ponny, tak maj právo na existenci i ViralBrothers. Plebs se halt musí nečim zabavit, aby se nenudil a neházel třeba místo toho po venku dlažební kostky.

Samozřejmě mě sere, že nejúspěšnější místní videoprojekt je postavenej jen na uřvaným přebírání zahraničních konceptů, nejčastěji na lobotomickým tavení Shit XY Say v upocený Debilní kecy. V tom tkví ale podstata český kultury – lidi sice milujou domácí zasloužilý umělce a do rozhlasovejch sračko-stanic typu Blaník, Petrov nebo Impuls nedovolí vpustit nic jinýho než krásný český písničky, ale tak nějak jim uniká, že božský Kája prostě zpívá jen o dva levely horší cover Forever Young a že Š Š Š, Hodina H i Boty proti lásce sem došlapaly ze zámoří (jasně, taky známe blogísek 1000 Awesome Things, žáno, taky máme vedle těchhle klučinů lučinu na hlavě).

Nicméně jen pro svou buranskost by si produkce ViralBrothers hejt nezasloužila. To až když se chlapci rozhodli expandovat do zámoří a páchaj tam různý pranky, otevřely se kanály dokořán. Úroveň skečů je nevalná, originalita nulová, protože každý z těch videí už bylo v lepším podání naservírovaný minimálně stokrát během posledních deseti let, index trapnosti maximální, i rakovinotvornej Pečenej sněhulák umí překvapit víc. Hoši ale už maj celkem zajetou platformu, takže drtěj kliky a tahaj kačáky z milionů mezinárodních views. Což jim přeju, můžou si koupit novej mobil i značkový kamaše – ale nemůžu si nevšimnout, že i zbytky jejich virálního kumštu šly absolutně do prdele.

Díky těmhle mamelukům se množej trapácký klipy, ve kterejch se z holek dělaj děvky nebo se na kameru loví jejich kozy. Vzhledem k tomu, že drtivou většinu tohohle typu videí už na netu provází lámaná angličtina Roberta Rosenberga, nechápu proč by i u toho zbejvajícího procenta měly znít hlasy českejch dacanů. To je snad ještě horší reprezentace národa než ty naši kopálisti.

«
»