Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #815 OTÁZKY K TETOVÁNÍ

#815 OTÁZKY K TETOVÁNÍ

Posted: Červenec 25th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 40 komentářů »

Je mi docela jedno, jestli někdo potetovanej je nebo není. Pokud teda ten dotyčný umí mluvit taky o něčem jinym a nepropadne pocitu, že s tím tramp stampem je výjimečnej nebo že z něj tetování dělá cool drsňáka. Tetování už dnes fakt není zas až takovou známkou punku, je to… prostě tetování. Ale sebedebilnější kecy lidí posraných ze svého Carpe diem na kotníku nejsou tak votravný jako lidi, kterým se tetování nelíbí/zdá trapný a potřebujou tento názor roztrubovat na každym rohu.

Každej aspoň trochu potetovanej člověk se čas od času nevyhne výslechu. Dokud jsou otázky spíš provozního ražení jako „jak dlouho to trvalo“ nebo „kdo tě tetoval?“ je to úplně v pořádku. U „bolí tetování?“ už to je trochu horší, protože zatímco někdo u toho řve jak na lesy, někoho to příjemně šimrá, takže jsou ty diskuze nad bolestí trochu bezpředmětný, ale nakonec to vlastně není nic proti ničemu. Ale pak jsou otázky, na které se většinou ptá někdo, kdo vás vůbec nezná, ale nezadržitelně potřebuje přispět trochou mudrování a morality do mlejna. Mezi zlaté klasiky patří zejména:

1) MÁ TO NĚJAKÝ HLUBŠÍ SMYSL?

Meh. Ne všechno má a musí mít nějakej význam. Někdy ten význam asi není tak hlubokej, ale zato je to dost obvious. Ale pokud to nějaký složitější význam má, tak pochybuju, že se o tom dá bavit s cizíma lidma. Ale určitě existuje spoustu lidí, co mají o svém tetování secvičený tklivý monolog, včetně dat všech životních událostí, které  pro tu kotvičku na rameni byly inspirací.

2) JAK TO BUDE VYPADAT AŽ BUDEŠ STARÁ?

Ježiš no jo, počkej, to mě nenapadlo, že jednou budu stará i s tim tetováním, hahaha, NOT. Napadlo. Jak by to asi mělo vypadat? Normálně – prostě jako tetování na starý kůži. Jestli bude vzhled nějaký kérky můj největší probém v důchdovém věku, budu to důvod k oslavě. Něco mi ale říká, že senioři mají na pořadu dne trochu jiný starosti než fňukání nad tím, že to nevypadá stejně jako v pětadvaceti.

Nevím, čeho chtěj lidé s takovejma dotazama dosáhnout, s tím druhým obvzlášť. Aby se člověk zastyděl, přiznal, že udělal stašnou, osudovou chybu a děsil se dne, kdy na dveře zaklepe stáří, protože všichni starý lidi jsou překrásný, jen ty s tím tetováním jsou šeredný jak noc? Některé příběhy (o) tetování jsou fajn, ale když se vás na ně nikdo neptal, tak o tom sami začínat nemusíte. A vy ostatní si naopak dolování významu a smyslu kérky z úplně cizích lidí, prosím, taky nechte na koledu.

Dobrý den, můžu se zeptat, co znamená to tetování na čele?

«
»