Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #797 NAVONĚNÝ TOALETNÍ PAPÍR A KAPESNÍČKY

#797 NAVONĚNÝ TOALETNÍ PAPÍR A KAPESNÍČKY

Posted: Červen 6th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 39 komentářů »

Co se týče toaletního papíru, jsem ochotná si připlatit za kvalitu. Ekočtenáři se v komentářích poserou, ale já nejdu pod tři vrstvy čistého bílého papíru. U nás doma jsem pánem svého komfortu já. Ale každý si pod slovem komfort představuje něco jiného a né každý považuje komfort za důležitý. K návštěvám cizích toalet jsem proto sakra ostražitá a nedůvěřivá – a má životní zkušenost mi dává za pravdu.

Jedna věc je tzv. NATURA či ECONOMY toaleťák, vyráběný z 6x recyklovaného papíru. Ten se buď drolí, jen co se na něj podíváte anebo je naopak něčím vyžehlený a tudíž příjemný zhruba jako šmirglpapír. Za to bych sekala ruce. Druhá (a stokrát) horší věc jsou ale tzv. AROMA, tedy ochucený toaleťáky (popřípadě kombinace obojího, ale to už je vážně o život). Co to je kurva za nápady? Mě se z toho chce zvracet, takže na to v drogerii ani nekoukám, ale při letmém googlování se ukázalo, že existují příchutě jako heřmánek, pomeranč, jahoda, aloe vera, mandarinka nebo něco, co si říká aroma spa, WTF?! Nejběžnější (a na cizích toaletách nejpoužívanější) je ale starý dobrý aroma AROMA, které je identické s aromatem osvěžujícího stromečku do auta a díky kterému to pak na celejch záchodech smrdí jako v levnym taxíku. Seriously – kterej masochista by se chtěl utírat něčím takovým? A k čemu je to vlastně dobrý? Proč by mi to tam mělo vonět po heřmánku? Aha!

To samy v bleděmodrym jsou pak parfémované papírové kapesníčky AKA ten pocit™, když máte akutní záchvat rýmy a nějaká dobrá duše vám podá kapesník, který smrdí  jako vy, když jste se v patnácti snažili zamaskovat smrad z cigár levným deodorantem vaší spolužačky a vy přemejšlíte, jestli nebude lepší si místo smradlavého šnuptychlu utrhnout nějaký lísteček.

Co je tak špatnýho na obyčejném, žádnou „vůní“ nenapuštěném toaleťáku? Proč kurva furt musíte chtít něco extra?!

«
»