Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #779 CHLAPI, KTERÝ MLÁTĚJ ŽENSKÝ

#779 CHLAPI, KTERÝ MLÁTĚJ ŽENSKÝ

Posted: Duben 23rd, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 80 komentářů »

Říká se, že ženu ani květinou neuhodíš. Nejen v českejch domácnostech to bohužel neplatí. Na ženský co chvíli spadne polička, uklouznou na schodech, anebo si, nešiky jedny roztomilý, zamotaj do šňůry od vysavače a křápnou se o kuchyňskou linku do hlavy. Hrůza, kolik proklatý smůly se jim lepí na obličeje…

Vždycky mě fascinuje, jak vysoká je ta statistika domácího násilí – že si tolik frustrovanejch typanů musí vybíjet svoje neúspěchy na něčem tak útulným, voňavým, lizuhodným a celkově krásným, jako je ženský tělo.

Mlácení ženskejch je festovní prasárna. A neexistuje pro ni žádnej pardon. Nemůže to jednou ujet a ani to nemůže bejt zasloužený. Ona i výchovná facka za provalenej zášoust na hajzlech v Karlovkách může totiž brzy přejít v pravidlený výchovný zkopání do kuličky za to, že v rizotu bylo málo hrášku a že pravej bek Slavie rozdal během derby příliš zkaženejch přihrávek. Bacha na to.

Dokážu pochopit chlápky, co si každej den vylijou držku výčepní lihovinou a připosraný usnou u Sexy šance, co lžou svý ženě ohledně náchylnosti k ruletce a forbesu nebo co si vydržujou pět milenek. Odpustil bych snad i těm, co tajej dluhy nebo se nepřiznaj, že po nocích užíraj z lednice čabajku, ba i těm, co daj jednou za rok průchod svý latentní homosexualitě a nechaj si v parku u Hlaváku vyhulit uhrovatým prostitutem anebo na pár týdnů v roce zavřou část svý rodiny do útulnýho sklepa. Mlácení ženskejch je ale jiná liga. Hnus největší, za kterej by se měly drtit koule.

«
»