Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #763 SNOWBOARDISTI

#763 SNOWBOARDISTI

Posted: Březen 19th, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 15 Comments »

Když si na svahu hraju na Hermanna Maiera, jen jedna věc mě dokáže nasrat víc než hustá mlha s deštěm a fronty na sedačkovou lanovku: Áno, snowboarďáci. Největší snb boom už je za náma stejně jako puberta Kotka s Mádlem, na sjezdovkách zas naštěstí přibývá spíš lyžníků. A není divu, protože ten opojnej životní styl, kdy maj zevlující zhulenci pocit, že na rozdíl od upjatejch lyžařů porozuměli pravý podstatě hor, jak kdyby s Krakonošem co chvíli bafali jeho dýmku, se okoukal a vyšel z módy.

Ono v něm totiž nic moc hlubokýho nenajdete. Za floskulí „není to jen sport, je to životní styl“, se nejčastěji zhmotňuje parta zevlů, který neviděj za hranu skokánku a jejich největším životním triumfem je, když tam loupnou místo třistašedesátky sedmsetdvacítku.

Jsou to strašlivě vyklidněný lidičkové. Bohužel není moc velkej rozdíl mezi pohodářem a flákačem, co slaví, že to v pětatřiceti dotáhl k vlastní dodávce, ve který se může se svejma kumpánama každej večír vyhulit a pubertálně si plácat ručičkama, juchat u každýho videjka s fróněm a prohnutým tailem. Do dvaadvaceti to může být celkem cool zábava a nejsnažší způsob, jak na to skejťácký instantní pohodářství balit bábovky. Jenže za chvíli to normálního člověka začne srát, asi stejně jako snbáckej hudební vkus – ten tupej příval beztvarýho skáčka, vymletýho reggae a sračkovýho snowpunku bolí tak moc, že nezaujatej pozorovatel musí blahořečit i patnáct let starý odrhovačky typu Lords of the Boards.

Tyhle bandičky, co si podmaňujou sjezdovku tím, že si vždycky uspořádaj sedánek za horizontem sjezdovky a prskaj na trapný oldschoolový lyžaře, co kvůli nim můžou skončit na vozejku, páč se o ně co chvíli rozsekaj, mi už lezou krkem. Kurva seberte se a jeďte si machrovat do snowparku a neserte slušný lidi, co zvládnou v klidu sjet kopec dolů po sjezdovce a nepotřebujou si u toho nonstop leštit ego tím, že na každým druhým krtinci loupnou nějakej tríček.

Ale kdo ví, možná ze mě jen aktuálně mluví zaprdlá nasranost, že letošní zima stála totálně za hovno.

Čtěte také: #764 LYŽAŘI

«
»