Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #749 MALÁ VANA

#749 MALÁ VANA

Posted: Únor 12th, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 10 komentářů »

Dlouhý roky jsem snil o tom, že budu mít větší byt a v něm i větší vanu. V tý stávající se totiž člověk nemohl pořádně natáhnout, jen si tak sedl do pozice skrčmo a byl rád, že je rád.

Není přitom většího pošušňáníčka, než uvelebit se ve velký vaně, nechat okolo sebe plynout různý Golfský proudy a užívat si, jak se svaly uvolňujou, z těla odchází únava a prohřátej organismus se chystá na příjem nový energie. Neříkám, že doma potřebuju velkou rohovou vanu s vířivkou, ve který by šlo natočit další díl Zachraňte Willyho. Stačí mi klidně prostor střední kubatury, kde si můžu tak akurátně pohovět a nestresovat se vědomím, že když v přední části uspořádám závod gumovejch kachniček, nebude už vzadu místo na manévry umělohmotnejch torpédoborců. Prostě i vana normálních rozměrů mě zvládne uspokojit.

Tak nějak jsem žil v naději, že tyhle tužby dojdou naplnění, jen co se přestěhuju, zvlášť když můj novej byt je asi třikrát větší, než byl ten původní. No jo, jenže samotná výměra nic neznamená – ten byteček možná má dle mýho odhadu rozlohu pěti fotbalovejch hřišť, a když v něm chci potkat svoji holku, musím si s ní předem domluvit sraz ve čtyři pod hodinama v kuchyni, ale v rámci rekonstrukce se v něm realizoval koncept malé úsporné koupelny. Nebo spíš koupelničky. Takže mám sice obývák velkej jako kráva, kuchyň velkou jako kráva a hajzl jak dvě krávy, i s místem pro koryto a štokrle pro dojičku, ale koupelna je tak pidi, že se do ní vešla akorát vana ještě o půlku menší než ta původní. Do týhle už si skoro ani nesednu, páč jde spíš o upgradeovanej sprcháč, do kterýho když se zkoušim nasoukat, tak mě chytaj křeče, jak jsem skroucenej. Pokaždý se nově odřu o baterii a ještě poshazuju všechny ty šampóny a jiný alchymistický lektvary postavený na okraji týhle pidivany. Zkrátka voser.

Ještě že jde jen o podnájem. Představa, že bych se musel celej život koupat v takhle stísněnejch podmínkách, by mě totiž srala fakt fest. Pod vlivem těchhle zkušeností nicméně začínám mít strach, že až si budu jednou vybírat byt ke koupi v rámci hypotéky, klidně se zvládnu zamilovat do kéru, kterej bude sestávat jen ze tří malinkatejch kutlochů – pokud do něj ale narvou vanu velkou jako malej akvapark, bude mi to dokonale stačit.

«
»