Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #724 KŘEN NA RANDE

#724 KŘEN NA RANDE

Posted: Prosinec 9th, 2013 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 9 Comments »

Asi se všichni shodneme na tom, že existujou činnosti, který se ve třech dělaj mnohem líp než ve dvou. Rozhodně to platí třeba pro většinu společenskejch her, některý zábavný aktivity v podstatě ve dvou nejdou dělat vůbec – za všechny bych jmenoval třeba licitovanej mariáš nebo skupinovej sex. Pro klasický rande ale jasně platí lety prověřenej fakt, že ideální počet účastníku jsou dva, ani o chlup víc, ani o chlup míň.

No jo, jenže ať už ve dvojici vyrazíte kamkoliv, vždycky existuje nebezpečí, že cestou narazíte na nějakou osamělou osobu, která vás zná a která má shodou náhod namířeno ausgerechnet na to samý místo jako vy – takže místo sladkého tokání s dotyčnou vás čeká debata ve třech. A garantuju vám, že něco takovýho nechcete.

Neexistuje totiž situace, kdy by něco takovýho mohlo dopadnout dobře. Pokud je křen blb, bezpochyby vytáhne nějakou historku, ze který vám bude stejně trapně, jako když vaše máma ukazovala vaší první holce fotky z doby, kdy vám byly dva roky a nahej jste se váleli na kožešince u krbu. Inteligentní a zodpovědnej křen samozřejmě nemá problém hovořit jen o situacích, z nichž vycházíte jako náramnej geroj; zákon schválnosti ovšem pracuje zcela spolehlivě a když křen do detailů popíše váš neuvěřitelný výkon v nedávném fotbalovém zápase, takže chvíli vypadáte jako kombinace Messiho, Maradony a Terminátora, můžete si bejt jistý, že vaší přítelkyni dojde, že se ten mač odehrával právě v den, kdy jste spolu měli jít na balet do Národního a vy jste se vykecal pod záminkou akutní otravy francouzskejma bramborama z vaší kantýny.

A když se nestane žádná z popisovanejch událostí, garantuju vám, že to stejně dobrý nebude. Všimněte si, že když křen zmizí, bude vaše přítelkyně mlčenlivější a zamyšlenější než obvykle. A v pravou chvíli se pak dozvíte, že moc pijete (protože křen za večer vypil o pivo míň), jste hrozně nudnej a nezábavnej (protože křen se zrovna vrátil z vejletu na Srí Lanku a nezavřel vo tom hubu), nebo byste měli zhubnout, protože křen chodí na Krav Maga, má bicáky a vánočku na břiše a nebojí se je použít.

 

«
»