Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #672 CHATRNÉ TAŠKY

#672 CHATRNÉ TAŠKY

Posted: Září 5th, 2013 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 6 Comments »

Nedávno mi přišly peníze. Ale nebyly to ledajaký peníze. Byly to takový ty peníze, na který čekáte jak na smilování. O kterejch se vám už i zdá a který měly přijít už dávno. Kvůli kterým jste poslední měsíc byli o bramborách a o vodě. Peníze, na který myslíte, kdykoli uvidíte něco pěkného či potřebného. Takový ty jak z nich (s pláčem na krajíčku) hned aspoň 70 % pošlete obratem dál, abyste měli kde bydlet… Ale za těch zbývajících 30 % jsem se rozhodla dopřát si vše, čeho se mi nedostávalo!

Nešlo vůbec o prima kabelku nebo novej telefon. Zašla jsem si do drogerie, kde jsem člověkem, a koupila jsem si všechny ty serepetičky, díky kterým se jako člověk i cítím. Koupila jsem si pár knížek a hezkej novej bloček. Ve specializované prodejně jsem osobně ochutnala a vybrala olivové oleje. V Marks & Spencer koupila potraviny typu čaj, omáčka, rýže a koření, protože takhle sexy obaly jinde nemaj. Zašla si jen tak do lékárny (miluju lékárny!) a pořídila si zásoby na podzim. Ukliďnující nákup krásných nezbytností jsem završila v našem Albertu, kde sice tradičně nic neměli, ale potěšilo mě, že si kvůli těm pár věcem aspoň nemusím brát další tašku. Lol.

… Já už cestou z toho Alberta cejtila, že se něco děje. Měla jsem špatnou předtuchu, ale snažila jsem se ji usilovně zahnat mantrou „je to jen kousek“ a živila se falešnou nadějí, že ty tašky mou dnešní radost udrží. Ale u schránek to prasklo. Sousedi sice nešetřili tím nejsoucitnějším pohledem, který byl k mání, ale těžko mohli pochopit skutečnou podstatu mé tragédie. Na zemi se totiž krom knížek od oleje, vatových tamponů od omáčky a paralenu s kořením povaloval celý ten čas, kdy jsem seděla doma a představovala si co bude, až mi ty prachy laskavě přijdou.

Prej „tašku nepotřebuju“…

«
»