Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #643 MIMOZEMŠŤAN ALZA

#643 MIMOZEMŠŤAN ALZA

Posted: Červenec 26th, 2013 | Author: | Filed under: Curvekiller | 17 komentářů »

Položku výstižně nazvanou „Alza kokot” mám na svým hejtlistu, čítajícím asi čtyři desítky potenciálních témat, už skoro půl roku na prvním místě. Takový V.I.P. postavení si ale tenhle šupák nezaslouží, proto s ním musím zatočit a šoupnout ho krátce pod blogerskou kudlu.

Kdyby Stanley Kubrick točil jeho biografii, jmenovala by se nejspíš Zelený zlo aneb Jak jsem se naučil ztlumovat si repráky a mít rád Aťku Janouškovou i Bohdalku. Snad bych Včelce Máje, Rákosníčkovi a Křemílkovi s Vochomůrkou dopřál pod vlivem Alzákova skřehotání i vlastní talkshow, páč jejich zvukový projevy jsou proti tomu jemným medíkem pro uši (a to ho podle wiki prej dabuje Bohdan Tůma, můj hrdina díky devadesátkovejm komediím Jima Carreyho).

Chápu, že i negativní reklama je reklama a že index otravnosti bejvá i přímo úměrnej indexu zapamatování si danýho spotu. V XXXLutz tatatata se taky vědomě rozhodli, že nebudou „ten obchod s červenou židlí”, ale „ten obchod s blonďatou kdákající kravkou, která by nevyzpívala ani Ovčáci čtveráci, a přesto svejma hlasivkama terorizuje národ”. Ale když už jsem megaobchod jako Alza, úspěšně expanduju od výpočetní techniky i k micerální vodě nebo k rybičce za deset táců, když jako jeden z prvních zavedu různý platební automaty a přehledný výdejní přepážky, pak bych si jako svůj symbol nemusel zvolit uřvanej brčálovej sliz, kterej by i Matka Tereza doporučila svázat, umlčet roubíkem, a pak dlouhý hodiny mučit příklepovou vrtačkou.

Ve zbrusu nový reklamě rotující po internetu je tenhle parchant navíc nahej ve vaně. Jako nevím, jestli je to jen předvoj ještě peprnějších videí (Alzákova sextape by vlastně mohla být celkem hit), ale už teď jsem si zvládl všimnout, že jeho sexuální identita je poněkud sporná. A takoví tvorové mě osobně teda vždycky děsili – i když za sebou zatím nemám žádný trauma z pánský jízdy po thajskejch nočních klubech.

«
»