Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #600 CURVEKILLER

#600 CURVEKILLER

Posted: Květen 27th, 2013 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 9 Comments »

Vzhledem k tomu, že s Achjo Bitch už jsme si tady vzájemně hejtem po hlavě dali, bystří jistě tušili, že i na Curvekillera se někde vaří voda. A opravdu: vzhledem k dnešnímu kulatýmu jubileu jsme vám chtěli zase přinést něco speciálního a tím se stává právě článeček o našem bratrovi v hejtu.

Samozřejmě to neni tak, že by mě Curvekiller jenom sral. Moc dobře jsem si vědomej toho, že bez něj by to tady bylo mnohem chudší, vlastně by to tady bez něj už možná ani dávno nebylo. Když mi totiž poslal první tři články s otázkou, jestli by nemohl hejtovat taky, nebyl jsem daleko od možnosti celej blog smazat a tvářit se, že nikdy žádnej neexistoval. Takže zaplaťpámbu za Curvekillera, to zas jó.

Ale stejně mě sere. Já se k někomu takhle přisrat na blog, půjdu na to zlehka, opatrně. Budu vtipnej, ale jen trochu. Dám si prostě majzla, abych kurva nebyl lepší než otec zakladatel. A Curvekiller co? Curvekiller prostě ve skoro každym článku zabíjí takovym způsobem, že když si ho po něm přečtu, nezbejvá mi než skřípat zubama, že jsem ho nenapsal já.

Kdyby se se mnou aspoň občas pohádal! Snažim se mu totiž všechny články redigovat, takže mu občas zakéruju do celkovýho vyznění nebo konkrétních formulací. Co bych teda dal za to, kdyby si aspoň někdy po mejch poznámkách zaťukal na čelo a řekl mi, že jsem kretén a že tomu nerozumim. To bych si mohl říct, že von je taky kretén a měl bych klid. Ale copak můžete pořádně nenávidět člověka, co se na vás po sebehnusnější poznámce o jeho psaní zadívá těma svejma nevinnejma kukadlama a řekne: “Jo, vlastně máš asi pravdu.”

Jasně, vždycky, když jsem z toho nějakej otrávenej víc, než je zdrávo, tak si řikám, že porovnávám neporovnatelné, že nemáme stejnou startovní čáru, páč já už hejtů napsal sedmkrát tolik co Curvouš. Jenže pak jdu psát tenhle článek, tak se pro forma mrknu do Google Analytics a zjistim, že v žebříčku čtenosti článků na našem blogu v letošním roce drží Curvekiller kromě prvního místa, který bylo naprosto jasný, i místo druhý a třetí. A navíc jsem si jistej, že konkrétně timhle hejtem to teda sotva změnim.

«
»