Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #490 SINGLE LIDI, CO JIM NENÍ ŽÁDNEJ POTENCIÁLNÍ PARTNER DOST DOBREJ

#490 SINGLE LIDI, CO JIM NENÍ ŽÁDNEJ POTENCIÁLNÍ PARTNER DOST DOBREJ

Posted: Prosinec 13th, 2012 | Author: | Filed under: Curvekiller | 30 Comments »

Ne, nebudu se vysmívat panicům. Ani nechci hodnotit sólisty, který se jednoduše nechtěj vázat. Každýho věc. Fascinuje mě ale ten specifickej případ, kdy kopulacechtivý muž s nějakou tou sexuální zkušenosti, většinou už dávno zapomenutou, nemá dlouhodobě holku. Přitom by ji tak strašně moc chtěl, že by kvůli ní prodal i celou sbírku comicsů a klidně by i projednou vynechal trénink místního šipkařskýho klubu. Prostě se snaží, seč mu jeho sociální inteligence dovolí.

Jenže žádná baba mu není dost dobrá! Tahle není dost vtipná, tamta je moc povrchní, tyhle jsou příliš na prachy. Další je nudná, protože furt cvičí jen aerobic, milá holka ze včerejška nečetla nic od Prousta, a to se taky přeci nedá překousnout. Máňa má moc malý prsa, Táňa moc velkej zadek a Jáňa má nos o dva milimetry vychýlenej mimo osu, což je znakem naprostý ohyzdnosti, neslučitelný se šoustem.

Prostě žádná není hodná jeho veličenstva. A ta pravá, která má mít tělo prosincový playmate, v duši uloženou kompletní knihovnu Klementina a svý věty by měla formulovat výhradně v duchu hrabalovské poetiky, se pořád nějak ne a ne zjevit.

Přitom tihle pánové zapomínaj na několik důležitých věcí: Jednak že roky neúspěchů se jim podepsaly na vzhledu, šatníku i vystupování, a tak by měli udělat cokoliv pro svou okamžitou socializaci. Zadruhý že schopnosti balení – potažmo milostného soužití obecně – je třeba prohlubovat a trénovat, je to prostě něco jako sval, kterej můžete poctivým cvičením vyšponovat k netušené výkonnosti. No a pak taky to, že každá ženská má něco do sebe a právě ty nedokonalosti jsou kolikrát tím nejzajímavějším, že jo (pokud teda nejde o zastánkyně koprofilie nebo rovnou shemaley, i takový případy bohužel známe).

Netřeba zkrátka šukat hned první ligu. I z juniorky nebo okresního přeboru se dá vykopat na docela slušnou úroveň. Tak se proberte.

PS: Ženský, vy se nesmějte – jste na tom často dost podobně při svým čekání na vysportovanýho švýcarskýho klenotníka, jenž se má zničehonic zjevit v nonstopáči ve Žďáru nad Sázavou a po jedné vášnivé noci vás vysvobodit ze srabu žádostí o ruku. Ten taky nepřijde.

«
»