Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #400 1000 VĚCÍ, CO MĚ SEROU

#400 1000 VĚCÍ, CO MĚ SEROU

Posted: Červen 28th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

Sere mě to, ale poslední dobou mě sere 1000 věcí, co mě serou. Sere mě to například proto, že přišlo léto a zas tolik věcí mě teď nesere (resp. sere, ale jedná se o věci, o kterých tu prostě psát nemůžu). Neříkám, že se ze mě stal nějakej smradlavej hipízák, co má sluníčkovou náladu, i když je mínus dvacet pod nulou, to vůbec ne. Ale na druhou stranu teď nejsem v úplný nenávisti. Poslední důkaz nastal někdy minulej tejden, kdy jsme si koupili ojetej kabriolet a zrovna začala bouřka století (ta co předtím nepřišla) a já místo toho, abych se řádně naštvala, že nemůžu dojet domů a machrovat před sousedama, jsem se radovala, že to tam je jak ve stanu a samou radostí a štěstím jsem v tom autě v Praze pak několik hodin spala.

Dalším a to zásadním problémem začal být čas. Jak asi víte, 1000 věcí píšeme z čisté lásky, respektive z čisté nasranosti, a nedostáváme za to nic. Honorář za knihu nepočítám, protože jsem za něj moc ráda, ale uživil by mě snad jen v nějaké alternativní realitě. Jenže já žiju v ČR  v roce 2012 a můj současný způsob obživy a trávení života se s psaním 1000 věcí začal dost hejtovat. Krom toho mám v hlavě dost jinejch věcí, kterýma bych se chtěla zkusit zaobírat (včetně jiného psaní!). Jinými slovy: času na čistej hejt mi fakt moc nezbývá a naše frekvence mě začala krapet nervovat.

Jsem +- ještě pořád student a začínají mi prázdniny. Dnešní jubilejní vydání vyšlo na jejich začátek. Zvolila jsem proto tuto příležitost jako nejvhodnější čas vám oznámit, že končim.

Abych se nadechla a porozhlídla a jela třeba na nějakou chalupu bez elektřiny (ano, reality show Farma mě hodně oslovila). Ale neodcházím úplně, to se zas neradujte… Jak jsem říkala v úvodu, úplně vyčazená pohodářka ze mě asi nikdy nebude a 1000 věcí bych dost postrádala. Plánuju se sem tedy vracet jako host.

Třeba se vrátím a budu hejtovat jak zamlada. Třeba si to rozmyslím a najdete mě na 1000 věcí, co lovískuju. Ale v současné době je tohle věc, kterou prostě musím udělat, there is no other way, potřebuju to jako sůl.

Haters gonna hate

«
»