Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #373 ULEPENOST

#373 ULEPENOST

Posted: Květen 22nd, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 Comments »

Pfuauj! Jenom si vybavím nějakou ulepenost a musim se zamračit… Jeden z nejnepříjemnějších pocitů a stavů na planetě. Opravdovej očistec, zvlášť když jste v situaci, kde se ulepenosti jen tak nezbavíte. Ulepenost a zejména ulepený ruce deptaj a při delším působení to může člověka dohnat až do hysterických stavů. A jako na potvoru ulepenost většinou chodí dost nevhod.

Jako třeba když neopatrně jíte svačinku v autě, usmolíte si prsty na pravý ruce a nikde neni ani vlhkej ani suchej ubrousek, takže tiše trpíte těch 50km do další benzínky. Když se na výletě při pití zapatláte coca-colou, je vedro, takže úplně cítíte jak se vám to všude roztejká, ale bohužel, nejbližší potůček je odsad půl hodiny pěšky, je mi líto. Když v kavárně nezvládnete manipulaci s medem a cestou na záchod potkáte kamarádku s jejím novým přítelem a vy nechcete být nevychovaní, ale zároveň mu nechcete mazat med kolem prstů.

A což takhle standardní ulepenost po celém těle v největších parnech, v tramvaji, v práci, pod oblečením… Jen díky ulepenosti jsem objevila místa na těle, o kterých jsem ani nevěděla, protože to hnusno se vám dostane ÚPLNĚ všude. Nebo takový ten pocit neumytých rukou bez příčiny, to je taky úžasný, zvlášť když to chcete zahánět dezinfekčním gelem, kterej je sice užitečnej a na první dojem i příjemnej, ale na druhý dojem a na další  dojmy to taky lepí jak blázen.

A teď mě omluvte, mám pocit, že se mi prsty lepí ke klávesnici…

«
»