Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #309 NEZAVŘENÝ ZUBNÍ PASTY

#309 NEZAVŘENÝ ZUBNÍ PASTY

Posted: Únor 17th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | No Comments »

Svět se dělí na 3 základní typy lidí: 1) lidi, co nesnesou nezavřenou zubní pastu, 2) lidi, co nesnesou, když se pasta nemačká od konce a 3) naprostý ignoranti. Pokud zároveň nejste úplně hloupí, jistě vám už došlo, že já patřím do té první skupiny.

Jestli je mezi váma nějakej chronickej nezavírač zubních past, tak ho prosím aby se teď hned, alespoň krátce zamyslel, co je to za sakra za dementní návyk a proč a jak se to stalo? O lenosti ani o spěchu se tu mluvit nedá. Celý akt zavírání zubní pasty trvá všehovšudy tak 2 veřiny (ok, 3, když se člověk hodně loudá) a ty se dají obětovat, i kdyby člověk zaspal bůhvíkam.

A moje zkušenost s tímto fenoménem mi říká, že zubní pasta tak jako tak nezůstává otevřená proto, že by hříšník holt jednou za uherák neměl svůj den a zapomněl ji zavřít. Tito lidé to dělají dnes a denně, naprosto systematicky ničí poklidná rána nás, kteří chceme aspoň ráno u umyvadla zažít trochu toho klidu a né se rovnou vytočit nad nesmyslně jednoduchým úkolem (nasazení víčka a jeho pootočení), který se v podání někoho stal jakousi Mission: Impossible.

Ono totiž vymyčkávání čerstvé zubní pasty, která je pohřbena pod nánosem té ztvrdlé, rejpání se v uzávěru plném bílého betonu ve snaze najít aspoň ždibec něčeho, s čím se dá vyčistit chrup a lámání rukama nad spatřením víčka a tuby zvlášť pak zabere o hodně víc času, než zmiňované a jednoduché zavření pasty.

Minutu ticha za všechny dobrý lidi, co sdílejí domácnost s nepoučitelnými čističi zubů.

«
»