Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #305 PSYCHOPATI NA SILNICÍCH

#305 PSYCHOPATI NA SILNICÍCH

Posted: Únor 13th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

Jasně, všichni tak nějak obecně víme, že opilí lidi, lidi bez řidičáku, zfetovaný lidi a lidi, co se chtěj zabít, nemaj’ vůbec právo sedat za volant a vyrážet ven a ohrožovat ostatní lidi, co berou dopravní předpisy vážně.

Jasně, o tom se snad vůbec nebudeme hádat, Achjo Bitch, tak to prostě je!

Jasně, jenže když se vám pod vlivem podobnýho debila ocitne v silničním provozu někdo blízkej, tak se vám o tom najednou přesto chce mluvit, přemýšlet, diskutovat a bejt nasranej, to mi věřte…

Včera před usnutím se k nám dostala fotka od T., do kterýho to napálil nějakej kokot na Hlávkově mostě. Typickej psychopat, kterej se pokoušel o sebevraždu už před třema měsícema a občas taky bere drogy. Idiot, který nemá ani řidičák a když zjistil, že tu srážku přežil, tak vylezl z auta a začal máchat nožem a řvát, „ať se k němu nikdo nepřibližuje“.

T. měl štěstí – tenhle prablbec ho, díkybohu, netrefil tak, aby se mu něco stalo nebo aby ho to hodilo do díry v mostě, kterou tímhle bezva kouskem vyrobil. Nic se mu nakonec nestalo, ale T. i my všichni ostatní si asi stejně umíme domyslet, že to je více či méně zázrak…

A stejně musíte přemýšlet o tom, co se mohlo stát. Že během pár vteřin, ve kterejch ste se zrovna smáli Pepovi Vojtkovi při sledování Hlasu Československa, měl někdo, s kým jste si ještě před chvílí psali, smůlu a potkal právě takového psychopata. Že takovou smůlu můžete mít kdykoli vy, někdo z vaší rodiny, že takovou smůlu můžete mít, až jednou pojedete někam s vlastním dítětem, a je vám na blití.

Na blití z vědomí, že z kategorie „ano, stát se to může“ se stala kategorie „málem se to stalo“. A že je sice bezvadný, že řídíte opatrně, dáváte přednost v jízdě a možná vám ještě nikdy nesebrali ani jeden bod, ale že při střetu s psychopatem je to JEDNO.

Protože při srážce s podobným psychopatem se dopravní předpisy mění na seznam doporučujících opatření. A spíš než znalost Pravidel silničního provozu vám v danou chvíli pomůže kdejaká modlitba.

Ta díra z nehody, co se na Hlávkově mostě stala loni v červenci je přímo naproti týhle nový, včerejší díře, fyi.

«
»