Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #283 ZUBY

#283 ZUBY

Posted: Leden 12th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

Dnes začneme netradičně malou a 100% nesoutěžní hádankou. Někdo si zuby čistí jednou za 2 dny (jestli vůbec) a nemá žádný kazy, mlíčňáky mu vydržej do pětašedesáti, rovnátka zná tak maximálně ze Svěrákovy písně Rovnátka od Hnátka a nikdy mu nekrvácej dásně. Na druhé straně tu jsou kolikrát i dobří lidé, kteří si zuby čistěj jak mourovatý, jsou seznámeni s mezizubním kartáčkem a byli odborně vyškoleni pro správné a pocitvé čistění zubů, ale stejně půlku života protrpěj na horkém bílém křesle a pak stejně skončej s protézou. Do jaké skupiny byste zařadili Achjo Bitch?Jestli mě něco vopravdu, ale vopravdu hodně sere, je to nespravedlnost, se kterou se rozdělují „dobré“ a „špatné“ zuby. Mít zuby v prdeli je prohrou hned na několika úrovních. Tak třeba mít zubní prablém docela bolí. Ale než to začne bolet tak, aby si člověk zašel k doktorovi, chvíli to přece jen trvá, takže je to pak o to horší. Já jsem nikdy nebyla nějakej extrémní strašpytel, co se návštěv u zubaře týče, ale od toho zánětu dásní ft. vyrvání zubu skoro bez umrtvení to teda ani dvakrát nevyhledávám. Na řeči typu „nojo, ale proč ste tady nebyla dřív? A vůbec, kdyby ste si to pořádně čistila, nikdy by se vám to nestalo“ zvědavá taky nejsem a v kombinaci s tím, že málokdy mám peníze zrovna na tohle (a nezkoušejte na mě žádný veřejný zubařství, na to už jsem asi moc stará nebo chytrá, nicméně mám se natolik ráda, že když už, tak si za to teda přecejenom zaplatim) se v čekárně na mýho sexy zubaře neocitám nijak často. Je to čistě na hovno – tím spíš, když se pak s někým bavíte a dozvíte se, že on „to má úplně v pohodě, to teda musim zaťukat, no já snad nemám ani jednu plombu,  jojo, mám štěstí!“.

A teď to nejabsurdnější na konec – zuby mají nervy. Zub je jednou z nejsilnějších součástek lidského těla a k tomu snad kurva žádný citlivý nervy nepotřebuje, ne? Nedává to smysl, zuby, imho, mají mnoho konstrukčních a technických chyb a jako takové vůbec neměly být schváleny a uvedeny do provozu.


Jak poučné!

«
»