#28 BARMANKA ZE TŘIADVACÍTKY

Posted: Leden 10th, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 3 Comments »

V nejbližšim okolí mýho bydliště mám pár oblíbenejch barů; ten, co je nejblíž, má zároveň nejdelší zavíračku, takže tam pobývám nejčastěji. Hlavním důvodem, proč tam rád chodim, je osoba barmana; kluk, co má rád svoji práci, kluk, kterej se chová k člověku, kterýho už párkrát viděl, s ohromující úctou a ochotou, takže každá holka, kterou do zmíněnýho podniku vezmu, je okouzlená tím, že znám takovýhle místa a že si mě na nich vážej.

Důvod, proč v baru jménem 23 netrávim ještě mnohem víc času, je jednoduchej. Ano, za vším hledej ženu. Zmíněný barman pochopitelně obsluhuje zákazníky jenom půlku večerů z měsíce; ve té druhé půlce stojí za barem ONA. Jasně, nutno uznat, že straight muž mnohem raději spočine očima na ní než na něm; je to holka krásná, prstýnky blonďatejch vlasů se jí kroutí kolem obličeje tak, že se člověk po pár panácích rád zasní nad představou, co všechno by s ní chtěl dělat třeba ve vířivce.

Jenže to je tak všechno; problém je ten, že tohle pohledný děvče její práce nevýslovně prudí. Tváří se jako kyselá prdel, natočit pivo jí trvá věčnost a nejradši se na baru baví s nějakym známym a hospody plný lidí chtivejch piv a panáků si nevšímá. Takže sereš, blondýno, jdi dělat do Tesca za kasu.

«
»