Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #272 OKÁZALÉ MILISKOVÁNÍ SE NA FACEBOOKU

#272 OKÁZALÉ MILISKOVÁNÍ SE NA FACEBOOKU

Posted: Prosinec 28th, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 2 Comments »

Hned na začátku chci upozornit, že je mi třiatřicet, takže většina mejch fejsbukovejch friendů jsou řekněme dvacátníci a starší. Nehodnotim, jak se chovaj na facebooku teenageři, kterejma cloumaj hormóny a první lásky tak, že považujou za nutný sdělovat světu veškerej vývoj jejich wannabe romeojuliovskýho příběhu s Frantou Vodvárkou z béčka. Já mít Facebook na gymplu, tak jsem taky úplně nesnesitelnej.

Samozřejmě nemluvim ani o tom, že když člověk s někym je, tak holt občas nahraje fotku sebe a partnerky. To je jasný a přirozený. Ale jsem už příliš velkej individualista, abych si třeba dal jako profilovku dvojportrét s milovanou bytostí (i když zrovna tohle možná ještě přehodnotim, až se mi za tři měsíce narodí první syn), byť tohle jsem ještě s přivřenejma očima ochotnej akceptovat.

Ale nedávno jeden kamarád, kluk chytrej, dospělej a svéprávnej, začal spamovat Facebook miliónama smajlíků, srdíček a statusů s hlubokýma vyznáníma tý nejopravdovější lásečce na světě a já na to koukal jak puk. Jako jasně, věděl jsem, že zrod jejich vztahu byl komplikovanej a náročnej, ale stejně.

Klidně si o mě myslete, že jsem okoralej cynik, co nepřeje mladejm milencům šťastnej život v páru, ale když vidim nějaký možná upřímný, ale ve výsledku přeslazeně cukrkandlový uslintaný vyznání, je mi z toho jednak trochu blivno, jednak mám vždycky pocit, že tohleto okázalý předvádění zamilovanosti před vnějším světem znamená, že s tim šťastnym vztahem neni něco tak úplně v pořádku. Ťuťuťu ňuňuňu podle mě na Facebook nepatří, vod toho jsou přece esemesky a sex po telefonu, děti.

«
»