Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #245 VIDĚT GÓL AŽ V OPAKOVAČCE

#245 VIDĚT GÓL AŽ V OPAKOVAČCE

Posted: Listopad 16th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 12 Comments »

Možná že nepřísluší, aby tento hejt psala za a) holka a za b) sportovní ignorant a nemehlo, který tomu nerozumí, ale nějak mě to prostě už od včerejšího fotbalu, kde jsem ten gól ještě navíc viděla, sere. Čili mi podobné výtky a poznámky už nemusíte psát do komentářů, ušetřila jsem vám tímto přátelským varováním spoustu vzácného času, který můžete vyplnit nějakou užitečnou a světu prospěšnou činností.

Poňáč jak mě nebaví fotbal (až na výjimečné zápasy a výjimečné nálady), tak mě baví sledovat hokej a nejradši se spoustou lidí někde v hospodě, kde můžete sdílet kolektivní nadšení, popřípadě kolektivní nasrání nad tou nekonečnou nespravedlností. Nejsem sice žádnej fanatik, to že teď ti hokejisti umřeli mi sice bylo líto, ale národní hysterie kolem toho mě srala, ale tohle je prostě takhle jednou za čas zábavný a do jisté míry i vzrušující.

Zápasy nejsou nekonečné a jsou v nich důmyslné přestávky na dojití si na záchod / na bar. Ale takhle chytrý sou všichni, takže o těchto pauzičkách je na baru i na WC tradičně plno a stejně se najde nějaký nešťastník, co se nestihne vrátit včas k televiznímu přenosu. A pak se to může stát. Celej zápas se nic neděje, několikrát se člověku rozbuší srdce v očekávání gólu, ale nakonec to nedopadne a pak, zrovna když si myjete ruce, slyšíte od stolů mocný radostný pokřik.

Gól.

Takže se leknete, s mejdlem na rukou běžíte zpátky ke stolu a posloucháte omámené „vidělsto vole, vidělsto?!?!“. Neviděl, respektive neviděla, respektive ANO, teď to vidím dokonce třikrát po sobě, ale to prostě kurva není ono. Je sice hezké, že to režie zpomalí a vy vidíte jak fikaně to ten pán s hokejkou udělal, ale kouzlo okamžiku a přímého přenosu je nepřenositelné a neopakovatelné.

Řekla bych, že říká něco jako „kluci, kurva, to ste nemohli počkat, až se Achjo Bitch vrátí?!“

 

«
»