Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #208 NOVÝ FACEBOOK

#208 NOVÝ FACEBOOK

Posted: Září 22nd, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 11 Comments »

Včerejší den beru jako oficiální konec okurkové sezóny. Mohli jsme sledovat dramatickou volbu nového ředitele ČT (šeptanda na umývárkách 4 LIFE!). Skupina R.E.M. se takzvaně rozpadla. Aby toho nebylo málo, tak se ukázalo, že štramák Richard Gere ani po šedesátce neztratil své kouzlo, fujtajbl. A pak se teda stalo něco s facebookem. Pravděpodobně už jste si na to stihli udělat názor, já taky a hle, čirou náhodou se mi dokonale hodí do krámu na 1000 věcí, co mě serou.

Nedávno jsem se, kvůlivá práci, vrátila po asi půl roce na Facebook. FB mě tehdy už dost sral, poslední kapkou byly reakce na tsunami v Japonsku, to už se fakt nedalo, tak jsem klikla na deaktivovat, chvíli se mě to ještě snažilo vydírat společnými fotkami s mými přáteli a jímavým „those friends will miss you, send them a message“. HAHA, bylo to Dobré. Něco jako když jste v místnosti s šumějící, nahlas puštěnou televizí a po hodině ji někdo konečně vypne. Ticho & božskej klid. Na ty sociální radovánky mi celkem stačil Twitter. Nyní jsem se tedy na FB slavnostně vrátila, něco je srandovní, něco už ne, ale to co se s tím stalo včera po ránu, to není srandovní ani ironicky.

Návrat po tom půl roce byl už beztak docela zajímavej, nic není tak staré jako včerejší facebook, všechny ty označování podle obličejů, chaty po stranách, divný přidávání fotek, no ani jsem se v tom nestihla pořádně orientovat a už tu byla nová verze. Modré rohy pro top události v news feedu mi asi vybírá ďábel sám, subscribování zcela popírá ono facebookové přidávání si „přátel“ a taky začalo bejt docela trendy si všude psát education, ohmůjbože…

Největším hitem je ale prostě to Inception okénko vpravo nahoře. To snad nemůže nikdo myslet vážně, ne? That’s all folks, FB je definitvně zkaženej, na propagaci a informování dobré, je to samozřejmě dobré i na jiné věci, můžu se tam snažit bejt vtipná jako nikde jinde, nicméně já udělám co musím a pak si pravděpodobně zase počtu, komu všemu zrovná JÁ budu na sociální síti chybět a budu se tam nadále vracet pod mým falešným jménem na profilu, který nemá žádné kamarády. Mám však pocit, že tohle Markovi jen tak neprojde, lidé se vzbouří, kancly facebooku ovládnou povstalci, z vizitek I’m a CEO, bitch si udělaj filtry na brko a začne se od nuly (kéž by).

K nezaplacení. Znám to jenom pár hodin, ale už teď vím, že this will never get old. Fakt.

«
»