Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #198 EPILEPSIE

#198 EPILEPSIE

Posted: Září 8th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 20 Comments »

Dnes je hnusné počasí = ideální čas a náladička si tady postěžovat na jeden z mega voserů mýho života.

Sere mě, že mám epilepsii. Jasně, mohlo by bejt hůř, nemám takovou tu nejhorší epilepsii, takovou tu od narození, 20 záchvatů denně, zničený mozkový buňky a nesvéprávnost, ale přece jen ji mám. Od sedmnácti. Nemám kvůli tomu řidičák, což je pro holku, který se od čtrnácti let zdá o tom, jak jí honí Simýr z Kobry 11 a ona hrozně rychle ujíždí někam pryč a dokonce se jí to podaří, takže ten malej čmoud a jeho vysokej kámoš, co se každou sérii měnil, konečně taky jednou ostrouhaj. Nikdy nepochopím lidi, co můžou mít, ale nemaj’ nebo dokonce nechtěj’ (!) mít řidičák.

Sere mě, že to je hrozně nepříjemný a že je vám zle předtím i potom a že si člověk nic nepamatuje a že mám pak všude modřiny a většinou i prokouslou pusu a jazyk a že se mi ještě další tři dny blbě dejchá. Sere mě, že většinou mívám tři záchvaty do roka a že letos jsem měla tři jenom na jaře. Sere mě, že jsem před několika lety měla záchvat na koberci, spálila jsem si nohu, dodnes se mi to nevyléčilo a každej, kdo to vidí, mi klidně i dvakrát do hodiny říká hhhhhhhhh co se ti stalo?!!?!?!.

Je to zkrátka a dobře takzvaně na píču a píšu o tom proto, že cítím, že už se to zase blíží – jestli budu mít tyhle vary dál, tak tomu dávám týden, MAXIMÁLNĚ dva.

Ale zase těch vtipů, co se na to dá vymyslet… Epi epi epilepičky, Epic záchvat is epic a spol. + můj epileptic dance na diskotékách… Není to nic moc, ale je to alespoň nějakej život v tomhle rádoby umírání.

«
»