Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #196 KŘÍDOVÝ NÁPIS NA STAROMĚSTSKÝ

#196 KŘÍDOVÝ NÁPIS NA STAROMĚSTSKÝ

Posted: Září 6th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 43 komentářů »

Pravidelní čtenáři si už určitě všimli, že já i Attila jsme z Prahé. Pro nepražské diváky našeho hejt magazínu napřed nastíním základní situaci. Máme tu v centru zastávku Staroměstská, je tam metro i tramvaj a u tý tramvajový zastávky je na budově už nějakej ten pátek bílou křídou napsaný moudro Pochybujte si, chcete-li, o osobě, která vás miluje. Nikdy však nepochybujte o lásce samé. Jasně, na první pohled úžasně romantické písaní na starodávné omítce omšelé pražské budovy, nebo vlastně… Moment, teď teda druhej pohled, počkej, co to je hergot za debilitu?!

Jasně, neznám souvislosti, A. de Musset mě vysoce pravděpodobně nikdy nezaimpresoval natolik, abych od něj něco četla, ale nevypadá to, že po této lákavé upoutávce na baráku v Křížovnický se k tomu vůbec kdy dostanu. Vaří se mi mozek, kdykoli jdu kolem, což vzhledem k tomu, že tam mám školu a dost volnočasových aktivit, není úplně jednou za uherák (zejména kvůli tomu volnému času), a pokaždý zas a znova přemýšlím nad smyslem a přesahem výše uvedeného. A i tentokrát vím, že nejsem blázen, protože nikdo z lidí, s kým jsem tenhle nápis hrůzy řešila pořádně nechápal, proč to tam je a co to má kurva znamenat. Párkrát už jsem skutečně pochybovala o osobách, které mě milovaly. Co s tím má co dělat, jestli pochybuju o lásce jako takové, ale teda fakt nevim.

Teď jsem si všimla, že kousek už je dokonce ubouranej, no skvěle, jen tak dál. Ráda bych se zas prošla od Malostranský přes most kolem umprumky, aniž bych musela kolem toho rohu zavírat oči. A teď doufám, že mi to v komentářích všechno vysvětlíte, podobně jako u Malýho prince, ale mějte, prosím, na paměti, že já silně pochybuju o lidech, kteří mě tady komentují a rozebírají, ale nikdy však nepochybuju o Achjo Bitch jako takové.

 

jojo, tady by měla být fotografie, ale styděla bych se to vyfotit, ještě by mě někdo viděl… Nicméně nějak se jí pokusím splašit a pak ji sem dám i s tou vytahanou žílou.

«
»