Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #188 „VOLÁTE MIMO SÍŤ VODAFONE“

#188 „VOLÁTE MIMO SÍŤ VODAFONE“

Posted: Srpen 25th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 31 Comments »

…hovor vás bude stát jako volání do jiné sítě podle vašeho tarifu…

Neke! Jenom jako nebo jako jakože doopravdy? Ježiši aha, tak to já to rychle jdu položit a radši nebudu volat vůbec nikam, kdo nemá stejně jako já Vodafone, má smůlu… Je to podobná demence jako varování, že nemám začínat s kouřením na krabičce cigaret. Kdybych byla prvokuřák, tak bych k tomu měla asi nějakej důvod, proti kterýmu nějakej černobílej nápis na krabičce opravdu nevyhraje. A já jsem teda ještě navíc docela pokročilý kuřák, takže s poselstvím Nezačínejte s ním už jdete taky trochu s křížkem po turnuse.

Upozornění, že volám mimo svojí síť je dalším nominovaným v žebříčku Zbytečné vteřiny mého života, já prostě musím někam zavolat a nechci před tím poslouchat tenhle slintanec o tom, že to bude něco stát, protože to já stejně vím, účet za telefon hovoří jasně. Vrcholem vzdoru nicméně zůstává tak leda to, že si dám při tomhle varování mobil od ucha, ale co si budem povídat, není to 100% účinná verze jak se tohoto drobného, ale denního voseru zbavit.

Telefonování je zkrátka mojí radostí i starostí, takže nevylučuju, že tohle je poslední telefonicky zaměřený hejt, je toho moc.

Děkuju férovým operátorům, kteří mi před každým voláním euforickým hlasem sdělí, že za chvíli opět provolám hrozivý škvarek.

Muck*

«
»