Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #129 CHLAPI SVLEČENÝ DO PŮL TĚLA

#129 CHLAPI SVLEČENÝ DO PŮL TĚLA

Posted: Květen 31st, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 25 komentářů »

Samozřejmě nedostávám osypky, když potkám chlapa v plavkách na koupališti, v hromadnejch sprchách neřešim dokonce ani víc flofínů na pár metrech čtverečních. Co mě ale sere dost, jsou pánové, který si zvolí kraťasy a boty (většinou se to ještě neobejde bez blyštivého řetízku okolo krku, přičemž tričko si tak maximálně nesou zastrčený za pasem nebo ledabyle přehozený přes rameno) za oblečení do centra.

Asi se se mnou nikdo nebude přít, že u chlapů se zvýšenym BMI okázale vystavenym v naducanym pivnim teřichu se nejedná o věc akceptovatelnou z hlediska elementární estetiky ani na tom koupáku, natožpak někde v civilizaci. Mě ale vadí i typové s tělem vypracovanym z posilky, co se pyšně nesou ulicí. V některejch záležitostech jsem prostě konzervativní a říkám, pánové, shirt-up!

Jasně, mohl by mě někdo nařknout z toho, že tý druhý skupině jen bohapustě závidim, protože sám zrovna nevypadám jako Adonis a mé kvality jsou skryté spíš v tom, jak rychle umim luštit sudoku, než v obvodu bicáku. Může bejt. Ale nezapomínejte taky, že v létě bejvá centrum města docela narvaný a člověk se občas nevyhne letmýmu doteku s kolemjdoucím (nemluvě o metru, kde se to pravidelně mačká tělo na tělo); nemůžu si pomoct, tohle opravdu nemusim. Nevim, možná by v tom nějakej osvícenej cvokař nalezl sklony k homosexualitě či rovnou oidipák, já mám spíš pocit, že se mi ekluje dotek zpocený pokožky jedince, kterýho neznám a ani nechci znát.

Na druhou stranu je nutný přiznat, že jsem v tomhle problému genderově nevyváženej. Když potkám na ulici hezkou holku v sukýnce a pěkný podprsence od plavek, žádný traumíčko nemám; a to ani když ji na mě dav v metru nalepí a ona mi z Můstku až na Muzeum tiskne pravou bradavku mezi lopatky.

Ještě horší než Ital do půl těla je Skot do půl těla.

«
»